• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Цм-2а лист, пруток молібденовий

Цм-2а лист, пруток молібденовий

Постачальник Авглоб пропонує купити молібденовий лист, пруток ЦМ-2а за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Запрошуємо до партнерської співпраці. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Виробництво

Виготовлення листів і прутків з даного сплаву молібдену засноване на технології порошкової металургії: металеві компоненти сплаву розігріваються в доменній печі до температури плавлення, внаслідок чого він набуває однорідної і значно міцнішої структури. Після того, як метал виходить із печі, його остуджують до пластичного стану та прокочують спеціальним валом до необхідної товщини майбутнього листа. Спеціальний конвеєрний ніж обрізає пласт розкатаного сплаву через рівні проміжки за розміром листів, і далі вони остигають до температури навколишнього середовища.

Технічна характеристика

Висока жаростійкість, міцність та корозійна стійкість до агресивних газових та рідких середовищ. Сплав відрізняється високою пружністю, малим коефіцієнтом розширення, стійкістю до перепадів температур. Наявність титану та цирконію стабілізують сплав, полегшують технологічну обробку.

Відсотковий склад, ГОСТ 27266-87

Mo Ти Zr З
min 99.5 0,07-0,3 0,07-0,15. до 0,004.

Застосування

Виготовлення деталей електровакуумних приладів; чутливі датчики. Введення, підтримка, катоди газорозрядних приладів, траверси потужних, спеціальних ламп розжарювання, допоміжні спіралі, виробництво біспіралей.

Постачання, ціна

Купити молібденовий лист, пруток ЦМ-2а у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити молібденовий лист, пруток ЦМ-2а за оптимальною ціною оптом чи в роздріб.