• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Т15К6 пластина, твердий сплав

Т15К6 пластина, твердий сплав

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника пластини, виготовлені з твердого сплаву марки Т15К6. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Твердий сплав Т15К6 є високоплавким з'єднанням твердого, керамічного карбіду вольфраму з температуростійким карбідом титану в присутності в'язкого кобальту. Даний матеріал являють собою композит із металевої матриці, в якому частинки кобальту поміщені в матрицю вольфраму карбіду. Карбід вольфраму має формулу WC, а карбід титану - ТіС.

У зв'язку з невеликим відсотковим вмістом вуглецю твердість і зносостійкість при згині сплаву, що розглядається нижче, ніж має аналогічну матрицю сплаву ВК15, проте збільшується допустима межа міцності на зсув, а ударна в'язкість не знижується.

Актуальність застосування

Твердий сплав марки Т15К6 використовується при виготовленні різноманітного металорізального інструменту, зокрема, для напівчорнового та чистового точення, нарізування різьблення на металорізальних верстатах, напівчистового та чистового фрезерування, розсвердлювання, зенкерування та розточування попередньо оброблених отворів та інших операцій . Запас пластичної міцності дозволяє виробам, виготовленим із даного сплаву, протистояти згинальним та позацентровим навантаженням.

Хімічний склад

Відповідно до технічних вимог ГОСТ 3882-74 сплав Т15К6 має наступний склад:

Карбіду вольфраму - 79%;

Карбіду титану - 15%;

Кобальту - 6%.

Фізико-механічні властивості

Температура червоностійкості – 1200 0 С;

Межа міцності, МПа - 1550 ... 1600;

Щільність, кг/м 3 - 11100 ... 11700;

Коефіцієнт теплопровідності, Вт/мград - 9,3;

Межа міцності на вигин, МПа - 1100;

Твердість за Роквеллом (шкала А) - 90;

Ударна в'язкість, кДж/м 2 - 13,2.

Сортамент та особливості застосування

Твердий сплав Т15К6 виходить спіканням за розмірами вихідної прес-форми з урахуванням усадки матеріалу. Доступні пластини, диски та циліндри різних розмірів. Можливе отримання пластифікованих пластин, попередньо спечених за високої температури. Для отримання кінцевої продукції необхідно використовувати технології електроіскрової, електродугової чи анодно-механічної обробки. Менш ефективно шліфування карборундовими колами з наступним притиранням кінцевої поверхні деталі порошками з карбіду бору.

При обробці деталей інструментом зі сплаву Т15К6 можна використовувати значні швидкості різання.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати за доступними цінами від виробників пластини, які виготовлені із твердого сплаву марки Т15К6. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.