• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Припій Поц 10, Поц80

Припій Поц 10, Поц80

Абревіатура припоїв марки ПОЦ означає, що це витратний матеріал на основі цинку та олова. Зазвичай припій марки ПОЦ використовується у разі необхідності усунення якихось пошкоджень на деталях з алюмінієвих, олов'яних або цинкових сплавів. Припої марки ПОЦ вважаються вельми популярними в енергетиці.

Застосування

Ремонт, паяння різних дефектів на виробах, виготовлених з алюмінієвих, цинкових, олов'яних сплавів. Якщо оцінити діаграму стану системи цинк-олово, можна побачити, що метали майже розчиняються одне одному. Тому для паяння такі подвійні сплави використовують рідко. Для оптимізації властивостей цинкових припоїв обов'язково вводиться алюміній, трохи міді, кадмій та інші елементи.

Паяння міді

Використовується метал Zn з 2% Сu. Для проведення паяння з'єднань, що потребують високого ступеня електропровідності, в припої необхідно додавати 0,5-1,5% Ag.

Паяння алюмінію

Використовуються м'які припої, найкращі в цьому випадку - подвійні сплави цинку та алюмінію, а також цинку та кадмію. Часто застосовуються цинкові припої з міддю. Усі вони мають гарний рівень корозійної стійкості паяних з'єднань та гарну легкоплавкість. Ці переваги стають особливо помітними при використанні цинкових припоїв, які леговані міддю та алюмінієм.

Легування

Сплав цинку та алюмінію утворює тверді розчини та евтектику. Для зниження температури плавлення цинкові припої легують іншими елементами. Вони характеризуються дуже низьким граничним рівнем розчинності в алюмінії при температурі паяння; це дозволяє суттєво зменшити ерозійну дію на алюмінієві сплави.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» пропонує найоптимальніші ціни на припої ПОЦ. Пропонуємо купити з доставкою в будь-яку область СНД.