• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Л80 - 2.0250 - СuZn20 пруток, стрічка, дріт

Л80 - 2.0250 - СuZn20 пруток, стрічка, дріт

Загальна характеристика

Латунь маркуванням Л80 містить 80 відсотків міді у чистому вигляді, а 20 відсотків становлять різні додаткові присадки. Латунь марки Л80 використовується в основному для виготовлення різних деталей машинобудування, а також різних приладів і апаратури хімічного плану. Також вона досить широко застосовується для різноманітних частин використовуваних систем опалення.

Латунь Л80

Основні компоненти Pb% Fe% P% Sb та Bi
Су Zn
Основа 18,7-21% 0,03% 0,1% 0,01% 0,005% та 0,002%

Термообробка

Основним видом термічної обробки простих латунів є відпал для зняття внутрішньої напруги, а також рекристалізаційний відпал. Сам процес рекристалізації латуні визначається вмістом цинку в ній, а також її фазовим складом.

Температура на початку рекристалізації простих латунів із збільшенням у них відсоткового вмісту цинку значно зменшується. Тому при виборі оптимальної температури відпалу для отримання необхідної структури потрібно враховувати цю особливість двофазних латунів. Розміри зерна однофазних латунів унормуються ГОСТ 5362 .

Під час відпалу латунних напівфабрикатів у повітряної чи окислювальної атмосфері з їхньої поверхні утворюються плями, звані продукти окислення, які досить складно виводяться при травленні. При зменшенні тиску кисню під час відпалу у вакуумі плями не утворюються, проте при цьому виникає небезпека знецинювання латуні. Тому відпал найкраще проводити за найменших температур і в спеціальній захисній атмосфері. У виробничих умовах при відпалі найважче уникнути виникнення плям на латунях, які містять приблизно 40% цинку.

Механічна обробка

Прості латуні також досить добре обробляються різанням. Складність механічної обробки даного матеріалу, тобто його фрезерування, шліфування, точення та стругання безпосередньо залежить від основного складу латунів. При обробці однофазних латунів різанням утворюється досить довга стружка. Двофазні латуні обробляються набагато краще, ніж однофазні.

Чим більша кількість цинку міститься у складі латуні, тим краще вони починають оброблятися, при цьому стружка виходить більш тендітна і досить коротка. Якість обробки тієї чи іншої латуні, як правило, порівнюють з обробкою латуні марки ЛЗ 63-3, оброблюваність якої дорівнює ста відсоткам. Однофазні латуні поліруються набагато краще за двофазні.

Купити за вигідною ціною

Ознайомитись детальніше з продукцією, уточнити її основні якості, оформити замовлення, ви можете через сайт нашої компанії ТОВ «Авек Глобал», що спеціалізується на постачанні кольорових сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів України та Росії з доставкою до будь-якого району СНД. Уся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. З питань, що вас виникли, вас завжди готові проконсультувати досвідчені менеджери. На оптові замовлення передбачено пільгові знижки.