• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Внм5-3 - WNi5Mo3 лист, пруток

Внм5-3 - WNi5Mo3 лист, пруток

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника лист та пруток, виготовлені зі сплаву марки ВНМ5-3 (WNi3Mo2). Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем/

Технічна характеристика

Сплав ВНМ5-3 (найближчий зарубіжний аналог - сплав WNi5Mo3) входить до групи важких вольфрамових сплавів, що містять мідь/молібден і нікель, що відрізняються високою корозійною стійкістю при підвищених температурах. Дана властивість сплаву зберігається до експлуатаційних температур 600 ... 650 0 С. Сплав виходить за технологією порошкової металургії з подальшим спіканням заготовок у форми необхідного сортаменту. Матеріал відрізняється низьким тепловим розширенням, хорошими показниками тепло- та електропровідності, відмінною стійкістю до дугового розряду та чудовою зносостійкістю при підвищених температурах.

Актуальність застосування

Сплав марки ВНМ5-3 (WNi5Mo3) використовуються у військових технологіях, фармацевтиці, харчовій промисловості, металообробці та деталях оптичного обладнання.

Первинні застосування включають виробництво точних підшипникових вузлів, мішеней для розпилення в медичній промисловості та ядерній техніці, баластових систем, установок радіаційного захисту та форм для високоточного лиття під тиском. Типові вироби, що виготовляються з цих сплавів - противаги, установки для зниження вібрацій та віддачі, прилади рентгенівського екранування, деталі аерокосмічної техніки. Добавка міді покращує антифрикційні характеристики сплаву та підвищує його ерозійну стійкість, внаслідок чого даний сплав придатний для зварювальних електродів. Важлива галузь використання металу - нагрівальні елементи електричних вакуумних печей.

Хімічний склад

Вольфраму - не менше 92,5%;

Міді - 3%;

Нікеля – 4,5%.

Допускається сумарний вміст нікелю, молібдену, міді та заліза у кількості до 10%. Сумарна кількість металургійних домішок – зв'язаного азоту, вуглецю та кремнію не повинна перевищувати 0,03%.

Фізико-механічні властивості

Щільність, кг/м 3 - 16850 ... 18350;

Межа тимчасового опору, МПа - не менше 6450;

Межа плинності, МПа - не більше 515;

Відносне подовження, % – не менше 4;

Коефіцієнт теплопровідності у температурному діапазоні 20...500 0 С, Вт/мград - 62...64;

Коефіцієнт теплового розширення у температурному діапазоні 20…500 0 З, мкм/град — 4…6;

Твердість за Віккерсом HV - 260 ... 330.

Сортамент та особливості обробки

Сплав марки ВНМ5-3 (WNi5Mo3) доступний у різних кінцевих формах, таких як зливки, фольга, мішені для розпилення, пластини і т. д. Пруток та коло виходять лише хімічним шляхом. Сплав піддається зварюванню у вакуумі та куванні, при механічній обробці виявляє слабкі магнітні властивості.

Постачальник - компанія АвекГлоб - пропонує придбати за доступними цінами від виробників лист або пруток, які виготовлені зі сплаву ВНМ5-3 (WNi5Mo3). Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.