• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Дріт мідно-нікелевий

Дріт мідно-нікелевий

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами від виробника різноманітний асортимент дроту, який виготовляється з мідно-нікелевих сплавів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Постачальником забезпечується оперативна доставка дроту на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Особливості матеріалу та його застосування

Мідь у поєднанні з нікелем забезпечує сплавам підвищену стійкість до корозії та окислення, особливо в водних середовищах, що містять хлор. Поряд із збільшенням зазначених показників нікель також додає дроту більше міцності та довговічності. За наявності хрому підвищується міцність виробів, що експлуатуються при підвищених та знижених температурах.

Підвищений процентний вміст нікелю характерний для мідно-нікелевого дроту, який використовується для виготовлення кріплення бензинових або прісноводних резервуарів, різного хімічного обладнання, нафтопроводів, теплообмінників, деталей насосного обладнання, а також термоелектричних перетворювачів.

Зі збільшенням відсоткового вмісту міді підвищується корозійна стійкість деталей, що працюють у морській воді. Такі сплави застосовуються переважно для виробництва морського кріплення, оскільки мідно-нікелеві сплави мають стійкість від біологічного обростання.

Мідно-нікелеві сплави з підвищеним вмістом хрому відрізняються високою міцністю на розрив та збільшеним опором повзучості. Дріт з таких матеріалів використовується в аерокосмічній техніці, а також у транспортному двигунобудуванні.

Придбати в асортименті мідно-нікелевий дріт за економічно вигідними цінами від виробників пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником виробляється оперативне відвантаження продукції будь-яку точку, встановлену клієнтом.

Хімічний склад та сортамент

Мідно-нікелевий дріт зазвичай містить від 1 до 4,5% цинку, від 1,0 до 2,0% олова, від 0,005 до 0,04% фосфору, і не більше 0,3% інших домішок. Такий дріт характеризуються хорошим опором корозійному розтріскування під напругою, чудовою оброблюваністю, легко піддається пайці та зварюванню (за винятком газоацетиленової).

Сортамент мідно-нікелевого дроту вітчизняного виробництва регламентується вимогами ГОСТ 1791-67 . Дріт виробляються за технологією одно- та багаторазового волочіння, діаметром від 0,2 до 2,5 мм.

Механічні властивості дроту повинні відповідати даним, наведеним у таблиці:

Спосіб виготовлення Тимчасовий опір s в кгс/мм 2 (МПа) не менше Відносне подовження при розтягуванні, %, щонайменше
Одноразове волочіння
Багаторазове волочіння
21,0 (200)
29,0 (280)
25,0
20,0

Купити мідно-нікелевий дріт у великому асортименті марок та діаметрів, та за доступними цінами від виробників пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником гарантується негайна доставка металопрокату до будь-якого пункту, обумовленого замовником.