• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Металорукава. Фланцеве з'єднання

Металорукава. Фланцеве з'єднання

Актуальність

Металлорукава - гнучкі герметичні сильфонові шланги високого тиску в нержавіючій одно- або 2-хшаровій обплетенні серії 4657А. призначені для транспортування газів або рідин, наприклад, агресивних або вибухонебезпечних для стикування трубопроводів. Гнучкість гофрованої металоконструкції гасить небажані вібраційні навантаження та шум.

Виготовлення

Гофрований рукав проводиться з одинарним або подвійним обплетенням з нержавіючої сталі 08Х18Н10Т та сталевого фланця. Безшовні тонкостінні труби піддають зовнішній обкатці по гвинтовій лінії формуючими профільними кільцями. Вальцеві металорукави виготовляють зі стрічки сталі товщиною 0,15 - 0,4 мм за методом згортки спіраллю з подальшим контактно-шовним зварюванням по вершині гофри. Торці постачають кінцевою фланцевою поворотною, приварною або комірцевою арматурою. Для розвантаження крайніх гофр на обплетення одягається склянка, що прикриває край у зоні зварювання або паяння, він зменшує напругу вигину в місці закладення арматури.

Застосування

З'єднання агрегатів і труб, що мають великий діаметр з'єднань у вузлах, що вимагають високого ступеня герметизації. Металевий рукав може мати Ø 40 - 250 мм та довжину 250 - 6000 мм. Вибір розміру проводиться на основі технічних параметрів експлуатації обладнання: температури, робочого тиску. Розміри вказуються, включаючи арматурну частину фланцеву виробу. Фланцеві сполуки застосовуються у всіх галузях, де потрібне перекачування горючих сумішей, газів, конденсату, води при крайніх робочих температурах і тисках.

Переваги

Компенсують вібрацію, осьові та теплові розширення, поглинають технологічні коливання працюючого обладнання. Компенсуючі якості збільшують термін експлуатації систем трубопроводів. Міцність, стійкість до впливу агресивного середовища дозволяють використовувати такий рукав для перекачування різних середовищ.

Вибір

Слід визначити потрібну довжину для монтажних робіт, оскільки надто короткий або довгий рукав збільшує ризик пошкодження. протяжність рукава повинна включати нейтральні ділянки, які не піддаються вигинам. Рукав без урахування нейтральних ділянок встановлюється в прямолінійному положенні, не допускається переміщення кінців рукава відносно один одного в площині його осі перпендикулярної.

Строк служби

Залежить від числа навантажувальних циклів, що впливають на нього, тиску, температури, амплітуди коливань, частоти і характеру переміщень, мінімального радіусу вигину, корозійного впливу навколишнього і робочого середовища.

Монтаж

При стикуванні рукавів із трубопроводом за допомогою фланців різьбові пари затягують без використання подовжувачів. За наявності фторопластових прокладок додаткову підтяжку виконують за добу. При монтажних роботах не допустимі провисання рукава, великі вільні ділянки додатково кріплять за допомогою хомутів та опор.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови реалізації металопрокату. Асортимент металорукавів, що пропонується, може задовольнити будь-якого замовника. Від обсягу купівлі та додаткових умов постачання залежить ціна. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Наші менеджери завжди готові надати консультативну допомогу. А великий асортимент не залишить без вибору. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Уся продукція сертифікована. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.