• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Шлугана шина шмм

Шлугана шина шмм

Актуальність

Коли неможливо застосовувати звичайні мідні шини, використовують мідну луджену шину, тому що вона здатна добре протистояти гальванічному пару. Мідна луджена шина застосовується для з'єднання трансформатора з алюмінієвими частинами, забезпечує додаткову надійність і міцність місць з'єднань. У конструкціях, що розташовуються на відкритому повітрі, мідна луджена сила здатна забезпечити постійну подачу струму без теплових втрат, що виникають внаслідок окислювальних реакцій. Виходячи з економічних міркувань часто застосовуються шини, виготовлені з алюмінію або його сплавів. Але мідні шини незамінні в установках з високими струмами або при оснащенні спеціального обладнання.

Застосування

Шини з мідних гнучких багатодротяних дротів зазвичай застосовуються в розподільних пристроях для зовнішньої установки з номінальною напругою 35 кВ. А ось при струмі 1000 А і вище застосовуються пучки, що складаються з двох, трьох або більшої кількості мідних дротів на фазу. У деяких випадках шини можуть бути представлені дюралевими трубами.

Виробництво

За формою свого перерізу шини можуть бути прямокутними, так і трубчастими. Сьогодні досить широко також застосовуються шини корытного профілю, які за основними характеристиками близькі до трубчастих шин. Площа поперечного перерізу шини вибирається виходячи із значення робочого струму, а також струму КЗ відповідного кола. При К. З. температура нагріву шин не повинна бути вищою, ніж 200 градусів за Цельсієм.

Контактні з'єднання

Місце з'єднання шин між собою, а також виведення електроустаткування отримало назву контактного з'єднання. Контактні висновки виконуються в основному з матеріалу, який використовується для внутрішніх струмопровідних елементів. Тому основним матеріалом, застосовуваним для контактних з'єднань, є мідь та її сплави, такі як латунь та бронза, рідше використовується електротехнічний алюміній. Контактні з'єднання є досить відповідальними елементами, тому вони вимагають ретельного спостереження та догляду.

Купити за вигідною ціною

На складах ТОВ «Авек Глобал» завжди є широкий асортимент мідного прокату за оптимальною ціною. Вибір задовольнить будь-якого замовника. Замовити та купити мідну шину будь-яких параметрів можна через наше представництво або через Інтернет-сайт компанії. Якість гарантується суворим дотриманням технологічних норм виробництва. Упаковка, зберігання, транспортування та тимчасовий протикорозійний захист здійснюється відповідно до ГОСТ 18690-82 . Терміни виконання замовлень мінімальні. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов постачання. За оптових замовлень діє гнучка система знижок.