• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Коло, пруток корозійно-стійкий

Коло, пруток корозійно-стійкий

Постачальник - компанія АвекГлоб - пропонує за доступними цінами від виробника коло та пруток, виготовлені з корозійностійких сталей. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Корозійно стійкі коло та пруток виготовляються з нержавіючих сталей, які містять у своєму складі збільшений відсоток хрому та нікелю. При експлуатації в умовах підвищених температур до складу сталей додають титан, алюміній та молібден.

Сталі такого складу успішно протистоять екстремальним впливам навколишнього середовища на труби: наявність кислотних домішок у повітрі, а також води та інших факторів. Корозійно стійкі коло та пруток відрізняються структурною стабільністю та механічною міцністю, а також підвищеною ударною в'язкістю.

Актуальність застосування

Пруток і коло з корозійно-стійких сталей використовуються для виготовлення корозійно-стійкої продукції — валів, клапанів, корпусів запірно-регулюючої арматури, які працюють у корозійно-активних середовищах. Продукція знаходять застосування в нафтохімічній, газовій, хімічній, харчовій промисловості, а також у медицині та при виробництві автомобілів.

Пруток і коло, виготовлені з корозійно-стійких сталей, повинні протистояти наступним видам корозії: контактної, гальванічної, міжкристалітної, корозії розтріскування та точкової.

Хімічний склад

Відмінні риси сталей, з яких виробляються корозійно стійкі пруток і коло:

Невеликий відсоток вуглецю (забезпечує хорошу зварюваність);

Не менше 8...10% хрому;

Не менше 1.5...2% нікелю;

Знижений вміст кремнію та марганцю (до 1…1,5%);

Мінімізація металургійних домішок - фосфору та сірки (до 0,040%).

Фізико-механічні властивості

Визначаються технологічним призначенням виробів. Характерні риси — досить висока міцність, підвищена в'язкість руйнування, середні значення твердості, висока щільність, мінімальна схильність до температурного розширення.

Технологічні особливості обробки та сортамент

Пруток та коло з корозійно-стійких сталей випускаються в широкому асортименті марок і діаметрів і профілів. Вони виготовляються технологіями холодної та гарячої прокатки.

Майже всі марки корозійно-стійких сталей мають обмеження по зварюваності, після зварювання готові вироби необхідно піддавати відпалу.

Постачальник — компанія АвекГлоб — пропонує придбати корозійно стійкі прутки та коло будь-якого перерізу за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Купити вказану продукцію можна оптом та в роздріб. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.