• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ВК15 пластина, твердий сплав

ВК15 пластина, твердий сплав

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника пластини, виготовлені з твердого сплаву марки ВК15. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Твердий сплав ВК15 є високоплавким з'єднанням твердого, керамічного карбіду вольфраму з в'язким кобальтом. Даний матеріал являють собою композит із металевої матриці, в якому частинки кобальту поміщені в матрицю вольфраму карбіду. Карбід вольфраму може мати формулу WC або WC 2 залежно від умов синтезу.

Характерна особливість даного сплаву - середні для цієї групи матеріалів значення міцності, опору стиску та твердості, при досить високих значеннях електро-і теплопровідності, пластичності, ударної в'язкості та опору на зсув. Сплав відрізняється середньою чутливістю до напруг зсуву та вигину. Виготовляється у двох модифікаціях – ВК15 та ВК15М (в останньому випадку міцність та твердість знижені, але стійкість до ударних навантажень збільшена).

Актуальність застосування

Твердий сплав марки ВК15 використовується при виготовленні деревообробного інструменту, бурильної оснастки для отримання свердловин ударно-поворотним методом для обробки твердих гірських порід з використанням пневматичного інструменту. Застосовується в машинобудуванні та металообробці для холодновисаджувального інструменту штампувальних автоматів - як цільного, так і бандажованого.

Хімічний склад

Відповідно до технічних вимог ГОСТ 3882-74 сплав ВК15 має наступний склад:

Карбіду вольфраму - 85%;

Кобальту - 15%.

Фізико-механічні властивості

Температура плавлення - 2858 0 С;

Межа міцності, МПа - 1550 ... 1600 (менші значення - для сплаву ВК15);

Щільність, кг/м 3 - 13900 ... 14100;

Межа міцності на вигин, МПа - 2400;

Межа міцності на стиск, МПа - 3800;

Модуль пружності, ДПа - 546;

Твердість за Роквеллом (шкала А), 86 ... 87 (менші значення - для сплаву ВК15);

Ударна в'язкість, кДж/м 2 - 13,2.

Сортамент та властивості

Твердий сплав ВК15 виходить спіканням за розмірами вихідної прес-форми з урахуванням усадки матеріалу. Доступні пластини, диски та циліндри різних розмірів. Можливе отримання пластифікованих пластин, попередньо спечених за високої температури. Для отримання кінцевої продукції необхідно використовувати технології електроіскрової, електродугової чи анодно-механічної обробки. Менш ефективно шліфування карборундовими колами з наступним притиранням кінцевої поверхні деталі порошками з карбіду бору.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати за доступними цінами від виробників пластини, які виготовлені із твердого сплаву марки ВК15. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.