• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Рідкоземельні метали

Рідкоземельні метали

Постачальник Авглоб пропонує купити рідкісноземельні метали за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Тугоплавкі рідкісні метали відносяться до перехідних елементів періодичної системи Менделєєва. Ця особливість визначає цілий ряд їх хімічних та фізичних властивостей: тугоплавкість, корозійну стійкість, високу міцність. Всі вони можуть утворити ще тугоплавкіші карбіди, силіциди, бориди.

Виробництво

Зазвичай застосовують методи дугової (електронно-променевої) плавки. Деталі виробляються методом порошкової металургії. Спікання відбувається традиційною для порошкової металургії дуговою плавкою. Подальша технологія ґрунтується на обробці спеченої пористої маси – губки.

Актуальність

Індустріальне виробництво більшості рідкісних і тугоплавких металів було налагоджено ще до середини XX століття, а в другій половині XX століття почало бурхливо розвиватися у зв'язку з потребами енергетики, ракетної, авіаційної, галузі, що зростають. Сьогодні Росія увійшла до числа лідерів з видобутку та виробництва тугоплавких матеріалів.

Застосування

Тугоплавкі елементи використовуються, в першу чергу для легування інструментальних та жароміцних сплавів. Багато з цих сплавів використовуються в електронній, електровакуумній техніці, ядерній енергетиці, ракетобудуванні. .

Постачання, ціна

Купити рідкісноземельні метали за доступною ціною у постачальника Авглоб можна сьогодні. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити будь-який рідкоземельний метал за оптимальною ціною оптом чи в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.