• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Підшипникова сталь

Підшипникова сталь

Постачальник Авглоб пропонує купити підшипникову сталь будь-якої марки за вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Ціна найкраща у даному сегменті прокату. Запрошуємо до партнерської співпраці.

Технічна характеристика

Підвищена міцність. Sв може досягати 2,5-3 Гн/м 2 (250-300 кгс/мм 2 ... Висока ударна в'язкість, висока межа витривалості, зносостійкість. Крім втомного руйнування, доріжки кілець підшипника і самі тіла кочення (кульки і ролики) піддаються.

Легування

Найбільшу стійкість до корозії демонструють високолеговані сплави з високим відсотковим вмістом молібдену, хрому, міді, нікелю, кремнію. Конкретна марка з необхідним набором якостей підбирається в залежності від умов роботи.

Застосування

Виготовлення кульок, роликів та кілець підшипників, що використовуються у мостобудуванні. У процесі роботи елементи підшипника знаходяться під впливом високих знакозмінних напруг. В результаті в кожній ділянці поверхні виникають місцеві контактні знакозмінні напруги порядку 3-5 Мн/м 2 (300-500 кгс/см 2 ) - стискають на поверхні контакту і розтягують її контуру. Напруги викликають пружну деформацію елементів підшипника.

Постачання, ціна

Купити сталь підшипникову за доступною ціною у постачальника Авглоб можна сьогодні. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити підшипникову сталь будь-якої марки за оптимальною ціною оптом або в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.