• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

НП1А - нікель 205 лист, коло, дріт

НП1А - нікель 205 лист, коло, дріт

склад

Сплав НП1А містить у своєму складі 99,5% нікелю в чистому вигляді, решта 0,5% - домішки (залізо, кремній, свинець, марганець, мідь, магній, сірка, вісмут, вуглець, миш'як, сурма, кадмій, олово, цинк , Фосфор). Нікель, як правило, добувають шляхом електролізу, способом розкладання на складні складові речовини, пропускаючи крізь них струм.

Властивості НП1А

За своїми властивостями нікель є дуже твердим, в'язким та ковким металом. Він легко полірується, адже недаремно ювеліри першими оцінили його якості. Нікель на повітрі за нормальної температури покривається захисною плівкою, що оберігає його від корозії. Він входить до складу жароміцних сплавів, здатних витримувати вплив газоподібних, рідких агресивних середовищ та нагрівання до температури 850 °C. Різні види обробки сплаву можливі завдяки пластичності нікелю - прокатка, точення, волочіння, штампування, зварювання. Зі сплаву НП1А виготовляють різні види прокату - стрічку, дріт, лист та ін. Єдиний недолік такого сплаву - це домішка сірки, здатна утворювати на поверхні нікелевих виробів сульфідну плівку, роблячи метал більш ламким, крихким при високих температурах.

Застосування

Сплав НП1А застосовується у виробництві хімічної зварної апаратури, що експлуатується у сильно агресивних середовищах. Всі вироби зі сплаву НП1А виготовляються згідно з ГОСТ, гарантуючи тим самим максимальну якість. З нікелевого сплаву відливають зливки, розкочують пластинки, смуги, прутки, катодні листи, дріт. Основною сферою застосування такого сплаву є хімічна промисловість, НДІ та лабораторії фізики, хімії, целюлозно-паперова промисловість. Труби марки НП1А підходять майже для будь-яких конструкцій хімії. Дуже затребувані вони у виробництвах, що здійснюють перегонку лугів та кислот. Листи та стрічка користуються великою популярністю в машинобудуванні та приладобудуванні. Такі листи, як правило, використовують у вигляді анодів та катодів та у виробництві абсолютно чистого нікелю. Сплав НП1А також застосовується для нікелювання – нанесення на поверхню іншого металу найтоншого нікелевого шару від 50 до 125 мкм – для захисту від корозії. Щоб покрити поверхню заліза, алюмінію, титану, міді, берилію, вольфраму тощо металів використовують зазвичай дріт сплаву НП1А, з якого чистий нікель витягти досить легко. Такий дріт сьогодні є найпопулярнішим нікелевим напівфабрикатом. Метали, леговані нікелем, мають більше витривалості, жаростійкості та опірності. Деталі, покриті нікелем, зустрічаються у конструкціях автомобілів, велосипедів, музичних та медичних інструментів, а також у приладах побутової техніки. Деталі, покриті нікелем, використовуються також і в механізмах, робота яких відбувається в жорстких умовах сухого тертя.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент нікелевого прокату сплаву НП1А на складі ТОВ "Авек Глобал" здатне задовольнити будь-якого замовника. Якість продукції гарантується абсолютним дотриманням виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.