• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Коло прецизійне

Коло прецизійне

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами від виробника прецизійне коло в широкому асортименті довжин та розмірів поперечного перерізу. Постачальником забезпечується гарантована доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Загальна інформація

Прецизійні прутки круглого поперечного перерізу відрізняються мінімальними допусками по вазі, міцності та балансуванню. Таке коло використовується у таких областях:

Сталеві з'єднувальні стрижні з нержавіючої сталі, які застосовуються в автомобільній промисловості. Такі круглі прутки виготовляються на високоточних металорізальних верстатах з обов'язковим подальшим шліфуванням. Для балансування використовуються автоматичні крутильні машини. Одночасно забезпечуються параметри втомної міцності та довговічності;

Приводні стрижні круглого поперченого перерізу, призначені для роботи в системах автоматики (переважно з використанням пневмо- та гідроприводу). Штанги балансуються (статично та динамічно) по торцях, а потім встановлюються в узгоджені комплекти серводвигунів.

Для забезпечення точності та зниження трудомісткості отримання прецизійного кола використовуються методи графічного проектування, що базуються на застосуванні системи CAD CAM.

Купити за економічно вигідними цінами від виробників прецизійне коло у широкому асортименті марок та профілів пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником гарантується своєчасне відвантаження продукції будь-яку точку, встановлювану клієнтом.

Умови виробництва

Прецизійне коло виготовляється з особливих марок сталей, що відрізняються підвищеними значеннями міцності на розтягування (не менше 200 МПа), твердості серцевини не нижче за HRC 59, а також відповідних параметрів міцності втоми. З таких сталей виробляються автомобільні шатуни, деталі телефонної апаратури.

Особливістю матеріалів, з яких виробляється прецизійне коло, є:

Мінімальна чутливість до концентраторів напруги;

Можливість отримання високоякісного різьблення;

Мінімальна деформованість при виникненні згинальних навантажень;

Висока втомна міцність;

Найменші втрати твердості за підвищених температур.

p align="justify"> Важливою технологічною особливістю прецизійного кола є мінімальна чутливість геометричних параметрів матеріалу до режимів термообробки. Зміна макроструктури призводить до деформацій та розбалансування виробів, які виготовлені з прецизійного кола. Тому такий вид профільованого прокату часто виготовляється з титано-алюмінієвих сплавів, які додатково легуються цирконієм та ванадієм. У складі таких сплавів також може бути деяка кількість зв'язаного азоту, який збільшує твердість прецизійного кола.

Компанія АвекГлоб пропонує придбати за доступними цінами від виробників прецизійне коло у великому асортименті діаметрів. Виробником виконується негайна доставка продукції до будь-якого пункту, обумовленого замовником.