• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Нагрівник дисиліцид молібденовий

Нагрівник дисиліцид молібденовий

Переваги молібденових нагрівачів

Молібден має високу жароміцність, яка дозволяє досягати робочої температури більше 2000 °C. Нагрівачі такого типу дуже міцні і в агресивних рідких або газових середовищах не руйнуються. Вони розраховані тривалий термін роботи. Молібден має високий модуль пружності, незначний температурний коефіцієнт лінійного розширення, що дозволяє застосовувати його в найскладніших виробничих умовах. Молібден у порівнянні з вольфрамом легший практично вдвічі, тому вироби з молібдену мають більшу питому міцність (при температурі не більше 1370 ° С).

Хімічні властивості

Молібден реагує з соляною, із сірчаною кислотами тільки при темпері. 80-100°C. Азотна кислота, царська горілка розчиняють молібден лише за температури100°C. У холодних лужних розчинах він стійкий, але в гарячих розчинах лугів молібден повільно руйнується. Домішки вуглецю, кисню, кремнію, алюмінію, азоту, заліза, сірки та кальцію, фосфору, що містяться в технічному молібдені в сотих або стотисячних частках відсотка, значно впливають на властивості молібдену. Основна частина цих домішок робить молібден тендітнішим. Найбільш шкідливою з усіх домішок є кисень. Якщо він міститься в обсязі 0,0008-0,004%, то легкоплавкі оксиди можуть призвести до різкого підвищення його крихкості та зниження властивостей пластичної деформації, особливо при одночасному присутності вуглецю з азотом. При збільшенні відсоткової частки кисню більше 0,015% молібден не обробляється тиском і стає крихким.

Фізичні якості молібдену
Температура, при якій отримані дані характеристики t°С 20°С
Коефіцієнт лінійного температурного розширення α [1/°С] 4,9x10 -6
Щільність [г/см 3 ] 10,2
Температура плавлення t°С 2620°С
Питома теплоємність при 20 °C [кДж/(кг·град)] 0,256
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 142
Питома електрична опір R Омxмм 2 0,054

Недоліки

Практично єдиним недоліком можна вважати високу собівартість молібденових нагрівачів, оскільки Мо є металом, що відноситься до рідкісноземельних елементів і його в чистому вигляді досить складно виділити. До того ж він тугоплавкий і важко обробляється.

Виготовлення

Молібденові нагрівачі бувають будь-яких конфігурацій та розмірів. Вони виглядають, як правило, як клепані обичайки стрічкової, плоскої, спіралеподібної або циліндричної форми зі смуг та листів. Вони можуть бути з дном, що має отвір водню (відведення газу) через трубу з пічного простору. Допуски та розміри відповідають кресленням замовників. Технологія виготовлення нагрівачів із високоякісного вольфраму, молібден-вольфраму (MoW30) або молібдену гарантується експлуатаційною надійністю та абсолютною жаростійкістю. Ціна нагрівачів залежить від складності конфігурації, розмірів та додаткових вимог, які обумовлюються у замовленні.

Використання

Молібденові нагрівачі входять до складу конструкцій водневих та вакуумних електричних печей опору, а також індукційних печей спікання, робоча температура яких становить понад 2000 °C. Такі нагрівачі незамінні для плавки сапфірів та скла, вирощування монокристалів, спікання порошкових виробів тощо.

Купити за вигідною ціною

Величезний вибір молібденових нагрівників на складі ТОВ «Авек Глобал» може задовольнити будь-якого замовника. Абсолютне дотримання всіх виробничих технологічних норм забезпечує якість готової продукції. Терміни виконання всіх замовлень найкоротші. На будь-які питання, досвідчені менеджери нададуть повну вичерпну консультацію. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією.