• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Монель 400® - 2.4360 труба

Монель 400® - 2.4360 труба

Сплав монель на мідно-нікелевій основі запатентований 1906 р. в Англії. Свою назву отримав на честь Абруаза Монеля, який президент компанії «International Nickel Co». Монель складно піддається обробці, йому необхідні високі температури загартовування. Він має високу стійкість до корозії, високу межу міцності, пластичність. Монель є унікальним конструкційним матеріалом. Крім нікелю та міді, він має у своєму складі присадки титану та алюмінію, що дозволяє зберігати корозійну стійкість та міцність у великому діапазоні температур.

Загальна характеристика

Труба з металу монель 400 також може іменуватися, як і труба металу Nicorros, оскільки вона має високу стійкість до корозії. Хімічний склад сплаву: крім нікелю містить мідь - 28-34%, залізо-1-2,5% і марганець до 2%. Монель має такі особливості, як висока корозійна стійкість до багатьох хімічних середовищ і підвищення температури до 550 °C — зберігає механічну міцність. Сплав зварюється вольфрамовими електродами, що не плавляться, а потім обробляється під тиском. Вироби, виготовлені зі сплаву монель 400 і НМЖМц 28-2,5-1,5, а також їх аналогів дуже затребувані практично у всіх сферах діяльності, оскільки мають стійкість у насиченій сіллю морській воді, у фтористоводневій кислоті та різних концентрованих лугах (крім NH 4 OH Не рекомендується використовувати сплав НМЖМц 28-2,5-1,5 для виробів, які експлуатуються при температурі вище 375 °C у розчинах кислот, що збагачуються повітрям та в кислих середовищах.

Відсотковий склад
Mn C Si S P Cr Cu Mo Ni Co Ti Cb+Ta Fe Al
2,0 0,3 0,5 0,024 28-34 не менше 63,0 до 2,5

Застосування

Труби, виготовлені зі сплаву монель 400 і НМЖМц 28-2,5-1,5, а також їх аналогів повністю відповідають ГОСТу на трубний прокат. Вироби цього сплаву не схильні до деформації вогнем у насиченому киснем середовищі і не мають магнітних властивостей. Труба з монелю використовується в суднобудуванні, хімічній та нафтовій промисловості, у фармацевтичному виробництві та виготовленні різних деталей корозії, оскільки монель здатний надійно захистити від утворення іржі. Зі сплаву монель виготовляють обладнання для нафтопереробної та фармацевтичної промисловості, насоси, призначені для забору рудничної води. Сплав монель може використовуватися в архітектурі для елементів декору, у вигляді конструкційного матеріалу, входити також до складу біметалів, що наносяться на поверхні за допомогою газотермічного напилення.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент сплавів на основі нікелю на складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. При виникненні питань ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.