• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

50Н - сплав 50 труба

50Н - сплав 50 труба

Актуальність

Пермаллої характеризуються як залізонікелеві сплави, які мають відносно хорошу проникність у слабких полях. Пермаллої за своїм складом поділяються на низьконікелеві, що містять до 50% нікелю та високонікелеві, що містять до 82% Ni. Приналежність до певної групи залежить кількості нікелю, який визначає магнітні, електричні властивості. Марка 50Н вказує зміст 50% нікелю. Пермалло низьконікелевий має більш хорошу електропровідність (200%) у порівнянні з високонікелевим, тому вони застосовуються різними галузями. Марка 50Н використовується при виготовленні трансформаторних пластинок, елементів записуючих магнітних головок.

Властивості

50H для посилення електромагнітних якостей легують такими елементами, як хром, мідь, молібден. Виплавку виготовляють у вакуумі або нейтральному газі. Лист, стрічку мінімальної товщини роблять способом холоднокатаного штампування з наступним відпалом - для підвищення магнітних властивостей. Такі пермалої мають покращені властивості, підвищену намагнічуваність. Їм властива значна чутливість магнітних якостей щодо зовнішніх змін. Пермалої мають невеликі зміни електричного опору (не більше 5%), які визначаються силою, напрямом існуючого магнітного поля.

Застосування

50H завдяки незначній магнітострикції застосовується в механічних високоточних пристроях, що мають стабільні характеристики в змінному магнітом полі. Застосовується при виготовленні сердечників силових невеликих трансформаторів, дроселів, реле, невеликих деталей для ланцюгів, які працюють з підмагнічуванням або без нього за підвищених значень індукції. Високонікелеві сплави застосовуються для виготовлення сердечників малих трансформаторів, безконтактних реле, імпульсних трансформаторів, підсилювачів, екранів. У деяких видах обчислювальної техніки та автоматичних пристроях пермаллої з 65-68 відсотковим вмістом нікелю, що забезпечують прямокутну петлю гістерези, отримали практичну значимість.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує високоякісний металопрокат на найвигідніших умовах, у тому числі вироби із низьконікелевих сплавів стандартних чи нестандартних розмірів. Вся продукція нашої компанії сертифікована та поставляється безпосередньо від виробника. Крім цього, нами здійснюється реалізація зварювальних дротів та прецизійних сплавів за оптовою ціною. Реалізація замовлень - у найстисліші терміни. Оптовим покупцям надаються пільгові знижки.