• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

wl-20 синій лантан 2% вольфрамовий електрод

wl-20 синій лантан 2% вольфрамовий електрод

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника вольфрамові електроди марки WL-20. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем/

Технічна характеристика

Вольфрамові електроди марки WL-20 («снії» або «блакитні») містять оксид лантану і є стандартним витратним матеріалом для інверторного зварювання постійним і змінним струмом. Такі електроди відрізняються підвищеною термостійкістю та спеціально розроблені для процесів автоматичного зварювання завдяки дуже гарній характеристиці запалювання. Зварювальний струм при зварюванні змінним струмом не повинен перевищувати 250 А.

Лантовані електроди в діапазоні малопотужних зварювальних процесів мають переваги перед електродами, що містять оксид церію. У порівнянні з чистим вольфрамом додавання лантану збільшує максимальну здатність струмопровідної приблизно на 50 відсотків при заданому розмірі електрода.

Актуальність застосування

Вольфрамові електроди WL-20 використовуються переважно для зварювання нержавіючих та легованих конструкційних сталей. Ефективні при плазмовому або мікроплазмовому зварюванні. Наявність лантану підвищує стійкість даних електродів.

В умовах різких температурних коливань, що трапляється в автоматизованому зварюванні із застосуванням зварювальних роботів (автомобіле- та авіабудування). Менш ефективні для зварювання алюмінію, а також при використанні зварювальних процесів на змінному струмі.

Хімічний склад

Відповідно до технічних вимог ISO6848:2004 хімсклад та обмеження у застосуванні вольфрамових електродів марки WL-20 становлять:

склад Колірне маркування
Марка Діоксид лантану, % Домішки, % Вольфрам %
WL20 1,90 ... 2,10 Не більше 0,20 Не менше 97,8 Блакитний/синій

Сортамент та властивості

Вольфрамові електроди марки WC-20 поставляються в діапазоні діаметрів 0,5-10 мм, при довжині 150-200 мм, або інший, у разі індивідуального замовлення споживачем.

Ці електроди мають легкий підпал дуги, низьку швидкість горіння, хорошу стабільність дуги і чудові характеристики займання. За питомою провідністю еквівалентні торованим електродам.

Вольфрамові електроди з лантаном та із загостреним кінцем добре працюють при зворотній полярності змінного або постійного струму. При їх використанні слід постійно підтримувати загострену свердловину, що є перевагою для зварювання сталі та нержавіючої сталі на постійному або змінному струмі, та при малій напрузі на дузі від джерел енергії, які мають прямокутну вольтамперну характеристику.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати за доступними цінами від виробників вольфрамові електроди марки WL-20 (сині/блакитні). Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.