• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Сітка плетена

Сітка плетена

Актуальність

Металеві сітки настільки міцно увійшли до життя, що вже складно уявити сучасне виробництво без неї. Їх застосовують у побуті, сільському господарстві, на різних промислових та будівельних об'єктах.

Виробництво

Плетені сітки створюються шляхом переплетення дроту, який спочатку закручений за стандартною формою на котушках. Використовується спеціальне обладнання. Як правило, сітки будь-яких параметрів можуть бути замовлені на заводі-виробнику, але сьогодні все частіше для економії часу, коштів — практикується використання локальної апаратури.

Розміри

На сьогоднішній день більшість виробників здатні зробити на замовлення сітки будь-якого розміру. Існують стандартні параметри, які починаються від 10 мм у діаметрі кожного ромба, і далі по наростаючій.

Використання

Огородження городніх ділянок, пташиних дворів, зміцнення схилів. На промислових трубопроводах плетені сітки зміцнюють теплозахист. Будівельні роботи - армування, наприклад, при проведенні штукатурних робіт. Вони дуже зручні. надійним фіксатором, обмежувачем. Діаметр просвіту дозволяє використовувати їх для просіювання сипких матеріалів, наприклад, при видобуванні вугілля. Вони виступають закріплювачем гірничих виробок.

Переваги

Вони міцні, довговічні, універсальні, їх можна використовувати для різних цілей та адаптувати відповідно до потреб. Покриття матеріалу може бути різне. Сьогодні набирає обертів виробництво декоративних плетених сіток, що мають нікелеве покриття. служать окрасою, легким захистом фасадів. Ділянки з такими сітками виглядають дуже привабливо, при цьому вони здатні втримати вагу рослин.

Вибір

Перевагу варто віддавати перевіреним маркам. Найкращий критерій якості – час експлуатації. Чим довше служить сітка, тим вища її якість. Компанія "Авек Глобал" здатна запропонувати відмінний матеріал, який задовольнить запити будь-якого покупця. Для отримання необхідної інформації слід звертатися до менеджерів з продажу.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови постачання. На складі компанії представлений найширший асортимент металевих сіток. Персональний менеджер допоможе вам зробити правильний вибір, відповість на всі питання та знайде взаємне рішення. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте можливість заощадити гроші та дорогоцінний час, оскільки нашу продукцію можна придбати за дуже вигідною ціною. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Весь товар сертифіковано. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.