• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Люмінофори

Люмінофори

Характеристика

Люмінофори - являють собою речовини, здатні перетворювати в випромінювання енергію, що поглинається. Містять світлонакопичувальний пігмент, абсолютно нетоксичний та безпечний аналог фосфору, що світиться у темряві. Ефект флуоресценції характерний для рідкісноземельних металів. За своєю природою люмінофори діляться на неорганічні та органічні - кристалофосфори. Світлення перших обумовлено присутністю незначної кількості вільних катіонів. Наприклад, іонами міді активується свічення сульфідів цинку.

Фосфоресцентні пігменти
Хімічний склад ZnS, Cu
Колір післясвічення блакитний, зелений, червоний та ін.
Розмір частинок 20-40 мкм
Час активації 4 хвилини
Енергія збудження 530 нм
Тривалість післясвічення 200 хвилин
Питома вага 4,1 г/см 3

Застосування

Кристалофосфори потрібні в люмінесцентних лампах, виробництві рентгенівських екранів, електронно-променевих трубок. Вони є також індикаторами радіації. Органічні люмінофори (люмогени) служать для флуоресцентних фарб, люмінесцентних матеріалів і для чутливого люмінесцентного аналізу в хімії, біології, медицині, криміналістиці.

Електролюмінофори перетворять електричний потенціал у видиме світло. Вони застосовуються для фотографічного друку, освітлення, підсвічування автомобільних панелей, вимірювальних приладів, для маскувального нічного освітлення, підсвічування ВК-індикаторів, панелі приладів літаків, теле-, радіоприймачів, телефонних номеронабирачів, у пристроях відображення графічної та знакової інформації, незамінні при створенні великих плоских телеекранів.

Види люмінофорів

Фотолюмінофори є різновидом, що має властивість збереження енергії, накопиченої під час світлового випромінювання та власним післясвіченням різної тривалості. Існують штучні та природні фотолюмінофори. Є радіолюмінофори, які починають світитися під дією радіоактивного випромінювання. Люмінофори РСТ і ФК містять радіонукліди тритію, мають тривалий термін служби та дають яскраве світло. Застосовують катодолюмінофори для кольорових та чорно-білих проекційних або дисплейних кінескопів з катіонами Се 3+ як активаторами випромінювання. Рентгенолюмінофори містять сполуки важких металів: Cd, Ba, W. Їх використовують у флюороскопії та рентгеноскопії, дефектоскопії. Вони світяться під впливом рентгенівського жорсткого гамма-випромінювання

Купити за вигідною ціною

Великий вибір люмінофорів на складі ТОВ "Авек Глобал" здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість забезпечується абсолютним дотриманням усіх технологічних виробничих норм. Пропонуємо продукцію зі складів Росії, України з доставкою на будь-яку адресу. Наші спеціалісти запакують, укомплектують, промаркують ваше придбання, також простежать за доставкою. Вся готівкова продукція сертифікована. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов постачання. Строки реалізації замовлень мінімальні. При оптових замовленнях компанія надає суттєві знижки.