• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Дріт корозійно-стійкий

Дріт корозійно-стійкий Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника дріт, виготовлений з корозійностійких сталей. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Корозійно-стійкий дріт виготовляється з нержавіючих сталей, які містять у своєму складі підвищений відсоток хрому та нікелю. При експлуатації в умовах підвищених температур до складу сталей додають титан, алюміній та молібден.

Сталі такого складу успішно протистоять екстремальним впливам навколишнього середовища на труби: наявність кислотних домішок у повітрі, а також води та інших факторів. Корозійно стійкий дріт відрізняється структурною стабільністю та механічною міцністю, а також підвищеною ударною в'язкістю.

Актуальність застосування

Дріт із корозійностійких сталей використовується для виготовлення корозійностійкого кріплення та нормалізованих виробів, які працюють у корозійно активних середовищах. Продукція знаходять застосування у нафтохімічній, газовій, хімічній промисловості, при виробництві харчових кислот, а також у фармацевтиці.

Дріт, виготовлений з корозійно стійких сталей, повинен протистояти наступним видам корозії: контактної, гальванічної, міжкристалітної, корозії розтріскування та точкової.

Хімічний склад

Відмінні риси сталей, з яких виробляється корозійно стійкий дріт:

Невеликий відсоток вуглецю (забезпечує хорошу зварюваність);

Не менше 8...10% хрому;

Не менше 1.5...2% нікелю;

Знижений вміст кремнію та марганцю (до 1…1,5%);

Мінімізація металургійних домішок - фосфору та сірки (до 0,040%).

Фізико-механічні властивості

Визначаються технологічним призначенням виробів. Характерні риси — досить висока міцність, підвищена в'язкість руйнування, середні значення твердості, висока щільність, мінімальна схильність до температурного розширення.

Технологічні особливості обробки та сортамент

Дріт із корозійностійких сталей випускається в широкому асортименті марок та діаметрів. Вона виготовляється технологіями холодного та гарячого волочіння.

Майже всі марки корозійно-стійких сталей мають обмеження по зварюваності, після зварювання готові вироби необхідно піддавати відпалу.

Постачальник — компанія АвекГлоб — пропонує придбати корозійно-стійкий дріт будь-якого діаметру за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Купити вказану продукцію можна оптом та в роздріб. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.