• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Коло, пруток жаростійкий жаростійкий

Коло, пруток жаростійкий жаростійкий

Постачальник — компанія АвекГлоб — пропонує за доступними цінами від виробника коло і пруток, виготовлені з жаростійких сталевих сталевих гарантій Гарантується своєчасна доставка металопродукції за будь-якою адресою, вказаною споживачем.

Технічна характеристика

Коло і пруток із жаростійких марок стали використовуються у тих випадках, коли критичне значення для працездатності виробу має підвищена температура. Жароміцні та жаростійкі стали зносостійкі, і виявляють підвищену стійкість до великих коливань температури, які можуть відбуватися при експлуатації виробів. Характеристики жаростійкої сталі включають корозійну стійкість, опір повзучості, стійкість до окислення і знижену крихкість у відновлюючому середовищі, причому при постійному впливі надзвичайно високих температур.

Актуальність застосування

Промислові застосування об'ємного прокату - кола або прутка - який виготовлений з жаростійких і жаростійких сталей, включають вали, осі, передачі, опорні елементи конструкцій паро- та теплогенеруючих установок, а також інші вироби, температурний режим експлуатації яких може досягати 650...700°C більше.

Хімсклад жароміцних сталей, що використовуються для виробництва прутка та кола

Обов'язковим компонентом таких матеріалів є нікель і титан, які забезпечують необхідні для довготривалої експлуатації вузла або деталі температурні характеристики. Більшість популярних жароміцних сталей, які зазвичай зустрічаються на виробництві, мають оптимальне відсоткове співвідношення хрому (забезпечує відмінну корозійну стійкість сталі) та молібдену (для більшої міцності на розтягування та підвищеної термостійкості),

Фізико-механічні властивості

Особливостями фізико-механічних властивостей жароміцного та жаростійкого прутка/кола є:

Максимальні значення питомої теплоємності в експлуатаційному діапазоні температур;

Мінімальні значення коефіцієнта теплопровідності, що мало змінюються зі зростанням робочої температури виробу;

Найменші зміни у значеннях коефіцієнта теплового розширення;

Достатні значення межі тимчасового опору (особливо за постійного контакту з розігрітими середовищами);

Достатня еластичність;

Високі значення межі плинності матеріалу;

Висока твердість;

Підвищені значення ударної в'язкості.

Технологічні особливості

Виробники прутка та кола з жаростійких та жаростійких сталей постачають свою продукцію в широкому асортименті марок та розмірів поперечного перерізу. Матеріал таких виробів має відрізнятися гарною зварюваністю.

Постачальник — компанія АвекГлоб — пропонує придбати коло та пруток, які виготовлені з жароміцних та жаростійких марок сталей, у широкому асортименті марок та поперечних перерізів за цінами, що формуються на основі європейських та світових стандартів виробництва. Купити вказану продукцію можна оптом та в роздріб. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.