• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Сплав Вд-25 - Cw75 лист, пруток

Сплав Вд-25 - Cw75 лист, пруток

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника лист та пруток, виготовлені з мідно-вольфрамового сплаву марки ВД-25 (CW75). Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Сплав ВД-25 (і його найближчий закордонний аналог CW75) належить до жаростійких мідно-вольфрамових сплавів. Вони виробляються шляхом пресування, спікання та сплавлення вольфраму з міддю чи сріблом. Це надає кінцевому продукту необхідної точності при мінімальній пористості. Даний сплав добре підходить для механічної обробки карбідних матриць, а також забезпечує більшу стійкість при різанні тугоплавких металів та сплавів.

Актуальність застосування

Сплав ВД-25 (CW75) використовується для бандажування та виготовлення вставок для штампів торцевого зварювання та електровисадки, проекційних зварювальних електродів, вкладишів для зварювання швів, часто використовується для виготовлення електродів електроерозійного обладнання, яке використовується в процесах з великим зношуванням інструменту (обробка пазів, малого діаметра та вузьких щілин). Електроди, що виготовляються з даного сплаву, відрізняються зниженою пористістю, високою точністю та експлуатаційною довговічністю. Сплав використовується в технологіях обробки карбідних матриць, забезпечуючи більшу стійкість при різанні та інших операціях механічної обробки тугоплавких металів та сплавів.

Хімічний склад

До складу вольфрамово-мідного сплаву ВД-25 (CW75) входить 75% вольфраму та 25% міді. Допускаються сліди заліза та нікелю.

Фізико-механічні властивості

  • Щільність, кг/м 3 - 14500;
  • Твердість за Роквеллом (шкала В) - 90;
  • Коефіцієнт теплопровідності, Вт/мград - 48;
  • Межа плинності, МПа - 310;
  • Межа тимчасового опору, МПа - 621.

Сортамент та особливості застосування

Лист і пруток з вольфрамово-мідного сплаву марки ВД-25 (CW75) виготовляються методами порошкової металургії: пресуванням, спіканням і дифузією вольфраму з міддю або сріблом, в будь-якому асортименті товщини і діаметра поперечного перерізу. Застосування мастильних рідин не потрібно. Матеріал допускає поверхневе покриття сріблом або міддю, паяною в атмосфері водню. У процесах електроерозійної обробки метал витримує ерозійні ефекти коротких замикань набагато краще, ніж інші матеріали.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати за доступними цінами від виробників лист або пруток, виготовлений з вольфрамово-мідного сплаву ВД-25 (CW75), у широкому сортаменті перерізів та поперечних розмірів. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.