• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Спіраль ніхромова Х20Н80 - 2.4869 - Ni80Cr20

Спіраль ніхромова Х20Н80 - 2.4869 - Ni80Cr20

Ніхром був винайдений на початку ХХ століття А. Маршем і завдяки своїм видатним якостям став безальтернативним для виробництва електротехніки. Така популярність, безперечно, вплинула на вартість ніхрому. До останнього часу спіраль із цього матеріалу коштувала величезні гроші. Наша компанія пропонує Вам якісну ніхромову спіраль, ціна якої Вас приємно здивують.

Основні якості

Ніхромова спіраль є "серцем" нагрівальних пристроїв. Переваги та сфера її застосування обумовлені якостями хрому та нікелю. Найпопулярніші сплави цієї категорії - Х20Н80і Х15Н60. У їхньому складі 60% - 78% Ni, а також до 23% Cr. Крім цих двох головних компонентів, сплав легований титаном, алюмінієм, марганцем, залізом, які посилюють такі властивості як пластичність, корозійну стійкість, жаростійкість, стійкість в окислювальній атмосфері.

Застосування

Жаростійкість, значний електроопір ніхромової спіралі дають можливість використовувати її у високотемпературних електричних печах сушіння та випалу. Її застосовують для резисторів, реостатів, які працюють при сильному нагріванні. У порівнянні з раніше застосовуваним для цих цілей залізом, ніхром більш безпечний, не іскрить, не іржавіє, більш тугоплавкий. Його робоча t перевищує 1100 °C. До цього часу інженери вивчають унікальні властивості цього матеріалу, розширюючи сферу його застосування.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ «Авек Глобал» - найширший асортимент жароміцних сплавів. Ми постачаємо високоякісний товар за оптимальною вартістю. Наші менеджери завжди раді допомогти Вам з вирішенням питань, що виникли при виборі необхідних матеріалів, оперативно нададуть необхідну інформацію про товар, ціни і терміни доставки. Вартість продукції з нихрому залежить від обсягу постачання та параметрів виробів.
Реалізація замовлень займає мінімальний час. Оптові покупці одержують пільгові знижки.