• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН75МБТЮ - ЕІ602 дріт

ХН75МБТЮ - ЕІ602 дріт

Актуальність

Сталь марки ХН75МБТЮ, як і інші хромонікелеві сплави, призначається для виробництва деталей, що експлуатуються за високої температури (до 850ºС) в агресивних хімічних середовищах. Через значну частку нікелю і хрому, фрагменти, виготовлені з даного сплаву, мають високу корозійну стійкість, забезпечуючи підвищену надійність обладнання. Дріт є незамінним для виробництва кріпильних деталей газопровідних систем або камер згоряння, зварювальних електродів для зварювання металоконструкцій в енергетичному машинобудуванні.

Хімічний склад ХН75МБТЮ (у відсотках)
Ni Mo Cr Fe Nb Si Al Mn Ti З S Cu
до 77,6 1,8-2,3 19-22 до1 0.9-1.3 до 0,8 0.35-0.75 до 0,4 0.35-0.75 до 0,12 до 0.012 до 0,1

Основні властивості

Коефіцієнт лінійного розширення дорівнює 12.4 (1/град.) за температури 100 °C. Щільність = 8,3 г/см³, теплоємність – 13.45 Вт/(м*град). Механічні властивості змінюються в залежності від температури навколишнього середовища. Дріт має коефіцієнт теплопровідності 0,126 • 10² Вт/(м • К), завдяки вдалому хімічному складу — високу зварюваність, що дозволяє виробляти складні конструкції без використання спеціального технологічного обладнання, без додаткової термічної обробки після закінчення зварювальних робіт. Поверхня сплаву не піддається окисленню при тривалій експлуатації та високій температурі. Такий дріт пластичний, що робить його популярним у виробництві електропобутових або промислових приладів. Вона має стійкість до окислювальної атмосфери, до атмосфери аміаку, азоту. Основний її недолік, що вона не має стійкості в атмосфері сірчистих сполук. Вартість її висока через дорожнечу основного компонента - нікелю.

Термообробка

При необхідності проводиться загартування при t 1000 - 1100 º С з подальшим охолодженням у воді або на повітрі. Така термічна обробка сприяє нормалізації внутрішньої напруги матеріалу, збільшенню характеристик міцності деталей.

Використання

Дріт ХН75МБТЮ користується широким попитом у нагрівачах промислових електричних печей - печах сушіння та випалу, електричних печах, апаратах теплової дії, побутових приладах. Найбільш широке застосування знаходить у нафтохімічному машинобудуванні. Використовується в реостатах та резисторних елементах, а також у виробництві паяльників, елементів вакуумних приладів підвищеної надійності. Її можна застосовувати як ріжучий або нагрівальний елемент у пакувальних термічних ножах для запаювання пакетів. При закручуванні спіралей довжина дроту визначається виходячи з необхідної потужності. Її підвищена пластичність дозволяє здійснювати обробку за низьких температур, значно економлячи на енерговитратах. Завдяки корозійній стійкості її застосовують у деяких агресивних середовищах як хімічно стійкий сплав.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ "Авек Глобал" великий асортимент хромонікелевого прокату. Ми пропонуємо високоякісний дріт марки ХН75МБТЮ за оптимальною ціною, яка обумовлена технологічними особливостями виробництва без включення додаткових витрат. Уся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. При виникненні питань ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.