• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

29НК - сплав, труба

29НК - сплав, труба

Загальна характеристика

Підступ - це магнітний метал, що складається з 54% - заліза, 29% - нікелю, інше - кобальт. Вміст у складі кобальту у кількості 17% значно збільшує вартість матеріалу. 29НК має близький до нуля коефіцієнт лінійного розширення, провідність приблизно вдвічі вище провідності інвару. З килиму виробляють конденсатори з малим TKE та змінною ємністю. Сплав у вологому середовищі піддається корозії, тим самим виникає потреба у захисному покритті. При виробництві конденсаторів його покривають металом з гарною провідністю, як правило, сріблом. Підступ, впаяний в скло, здатний формувати герметичні надійне з'єднання, що застосовується в конструкції висновків струму ламп і корпусів електровакуумних приладів.

Застосування

Виробництво різноманітних компонентів радіоелектронних пристроїв. Такий магнітний прецизійний сплав має низький показник теплового розширення (в діапазоні 20 - 400°C) і хорошу теплопровідність близько 19 вт/м°С, формує дуже міцне герметичне з'єднання, що позиціонує його як незамінний матеріалу у виробництві електровакуумних приладів. Такий сплав (що містить у своїй основі залізо) в умовах значної вологості схильний до корозії, тому вимагає спеціалізованого захисного покриття. Дугове автоматичне зварювання виконується за допомогою зварювального дроту марки 04Х20Н10Г2Б, що складається з корозіїстійкої сталі, що застосовується часто за високої вологості для зварювання металоконструкцій в ядерній галузі та енергетичному машинобудуванні.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує магнітні високоякісні сплави на найвигідніших умовах, зокрема вироби марки 29НК, а також труби з покриттям 04Х20Н10Г2Б, яке протистоїть корозії. Вся продукція нашої компанії сертифікована та поставляється безпосередньо від виробника. Крім цього, нами здійснюється реалізація зварювальних дротів та прецизійних сплавів за оптовою ціною. Реалізація замовлень - у найстисліші терміни. Оптовим покупцям надаються пільгові знижки.