• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Дріт, коло, пруток 50Н - сплав 50

Дріт, коло, пруток 50Н - сплав 50

Загальна характеристика

Марка 50H - це легований жароміцний сплав на основі твердого 45 - 55% розчину нікелю, решта заліза. Має відносно гарну проникність у слабких полях. Належить до групи пермалоїв, які за своїм складом діляться на низьконікелеві, що містять 50% Ni і високонікелеві - до 82% Ni. Кількість нікелю визначає магнітні, електричні властивості. Пермалло низьконікелевий має більш хорошу електропровідність у порівнянні з високонікелевим, але меншу стійкість до корозії. Застосовується при виготовленні трансформаторних пластинок, елементів записуючих магнітних головок, як елемент прецизійних механізмів, що експлуатуються в складних умовах. Пруток, коло, дріт відносяться до категорії нержавіючих виробів. Дріт застосовується під час зварювання. Коло використовується хімічною, текстильною, металургійною промисловістю. Пруток зазвичай має невеликий переріз та фіксовану довжину.

Застосування

Пруток, коло, дріт марки 50Н мають сьогодні найширшу сферу застосування - це частини високотемпературних конструкцій, які використовуються хімічною галуззю, машинобудуванням, енергетикою. Сталь 50Н також застосовується у виробництві плоских пружин, дисків та деталей кріплення. Її дуже складно зварювати, тому для зміцнення шва проводиться температурна обробка та заключний відпал. Термін експлуатації таких виробів дуже великий, але за високих температур (900°C) він значно знижується.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує високоякісний металопрокат на найвигідніших умовах, у тому числі вироби із низьконікелевих сплавів стандартних чи нестандартних розмірів. Вся продукція нашої компанії сертифікована та поставляється безпосередньо від виробника. Крім цього, нами здійснюється реалізація зварювальних дротів та прецизійних сплавів за оптовою ціною. Реалізація замовлень — у найкоротші терміни. Оптовим покупцям надаються пільгові знижки.