• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Товстостінна латунна труба

Товстостінна латунна труба

Загальна характеристика

У виробництві товстостінних труб застосовують латунні сплави різних складів залежно від того, де вони будуть використовуватися в подальшому. Товстостінна латунна труба загального призначення найчастіше виконується за допомогою методу пресування або холодного деформування (холодна прокатка). Такі труби знайшли широке застосування як бойлерні труби. Вважається, що для даного використання краще використовувати латунь Л68, оскільки вона відрізняється більшою стійкістю до корозії.

Латунь Л68

Основні компоненти Pb% Fe% P% Sb% та Bi%
Су Zn
67-70% 29,7-33% 0,03% 0,1% 0,01% 0,005% та 0,002%

Актуальність

Товстену латунну трубу застосовують для транспортування газового або рідкого середовища під високим тиском. Завдяки властивостям вихідного матеріалу, вона може вирішити найскладніші завдання. Найчастіше у процесі виробництва якісної товстяної труби використовується безшовна технологія. Товстостінна складлегована латунна труба дуже широко використовується в будівництві, її популярність легко пояснити стійкістю до корозії, а також міцністю.

Латунь у порівнянні з чистою міді має велику корозійну стійкість та міцність. Всі латуні, що безсвинцово містять, легко обробляються тиском при будь-яких температурах і добре з'єднуються методом паяння як твердим (високотемпературним), так і м'яким (низькотемпературним) припоєм.

Купити за вигідною ціною

Ознайомитись детальніше з продукцією, уточнити її основні якості, оформити замовлення, ви можете через сайт нашої компанії ТОВ «Авек Глобал», що спеціалізується на постачанні кольорових сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів України та Росії з доставкою до будь-якого району СНД. Уся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. З питань, що виникли, вас завжди готові проконсультувати досвідчені менеджери. На оптові замовлення передбачено пільгові знижки.