• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

МЧВП лист, пруток молібденовий

МЧВП лист, пруток молібденовий

Постачальник Авглоб пропонує купити молібденовий лист, пруток МЧВП за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Запрошуємо до партнерської співпраці. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Висока жаростійкість, міцність та корозійна стійкість до агресивних газових та рідких середовищ. Молібден відрізняється високою пружністю, малим коефіцієнтом розширення, стійкістю до температурних перепадів (т.зв. теплових ударів) та невеликим перетином захоплення теплових нейтронів.

Виробництво

Виготовляють із вакуумплавлених злитків, одержуваних плавкою спечених молібденових штабиків марки МЧ із застосуванням як розкислювач вуглецю. Відсотковий склад ГОСТ 27266-87

Mo Домішки
min 99.998 до 0.002

Застосування

Виготовлення деталей електровакуумних приладів методом глибокої витяжки; деталей конструкцій різного призначення у виробах електронної техніки. Введення, підтримки, катоди газорозрядних приладів, траверси потужних, спеціальних ламп розжарювання, допоміжні спіралі, Керн, що спіралізується для виробництва біспіралей з молібдену.

Зберігання

На закритих складах або під навісом, де забезпечено належний захист від механічних та інших пошкоджень.

Постачання, ціна

Купити молібденовий лист, пруток МЧВП у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити молібденовий лист, пруток МЧВП за оптимальною ціною оптом чи в роздріб.