• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Осьовий компенсатор

Осьовий компенсатор

Загальна характеристика

Осьові компенсатори під приварювання є виробами, що не ремонтуються. Їхній максимальний термін експлуатації становить 30 років, протягом яких вони не вимагають обслуговування. Майже всі різновиди виготовляються з наявністю спеціальної арматури під приварювання. Виняток становлять лише гумові типи. Матеріал для виготовлення приєднувального патрубка вибирається в залежності від типу пристрою та його призначення. Патрубок може бути виготовлений із оцинкованої сталі, нержавіючих марок, ст. 20, а також зі спеціальних сплавів на вимогу замовника.

Актуальність

На прямолінійних ділянках трубопроводів для компенсації теплового розширення, виправлення неточностей монтажу. При зміні температури трубопровід зсувається, що може спричинити розриви. Компенсатор виконує захисну функцію, приймаючи він все навантаження зміщення. Багаторічний досвід свідчить, що ці пристрої багато в чому перевершують інші різновиди компенсаторів. Адже, крім виконання основних завдань, вони сприяє зниженню витрат на будівництво та експлуатацію теплових мереж, зменшує втрати теплової енергії.

Основні параметри

- Умовний прохідний діаметр;

- Робоча температура, яку фахівці використовують для розрахунку величини робочого ходу;

- Максимально допустимий тиск;

- Величина цільового робочого ходу;

- Тип та матеріал приєднувальних фітингів.

Виконувані функції

- Зменшення пропускної спроможності системи;

- Збереження значень своїх цільових параметрів під впливом перепаду температур, механічних вібрацій;

- Поліпшення компонування трубопровідної системи;

- Зниження загальної металоємності;

— збільшення терміну експлуатації механізмів і агрегатів, що обслуговуються;

- Компенсація випробувального та максимального робочого тиску, якому піддається трубопровід.

Використання

Трубопровідні системи водонагрівальних, насосних установок, теплових мереж, теплових пунктів та інших подібних споруд. Цей тип пристроїв можна використовувати для таких середовищ: вода, нафтопродукти, газ, пара, морська вода, кріогенні продукти. Максимальний тиск робочого середовища не повинен перевищувати 125 кг/ см2 . Діапазон робочої температури -200°C +500°C. Залежно від умов використання компенсатора, на його зовнішню поверхню, кожухи, арматуру може бути нанесене спеціальне гідрозахисне антикорозійне покриття.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови реалізації компенсатора осьового під приварювання. Асортимент компенсаторів, що пропонується, може задовольнити будь-якого замовника. Від обсягу купівлі та додаткових умов постачання залежить ціна. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Наші менеджери завжди готові надати консультативну допомогу. А великий асортимент не залишить без вибору. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Уся продукція сертифікована. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.