• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Титан у системі Din, En

Титан у системі Din, En

Загальна характеристика

Титан є легким сріблястим металом, елементом IV групи періодичної системи Д. І. Менделєєва , де позначений Ti. Було відкрито наприкінці XVIII століття незалежно друг від друга Клапротом і Грегором. Титан вже на той час охрестили «металом майбутнього» через його неординарні властивості. Його висока міцність - значна легкість у порівнянні з іншими металами, стійкість до корозії в агресивних середовищах, легкість кування, штампування, зробили його незамінним матеріалом сучасної індустрії. Корозійна стійкість у нього вища, ніж у шляхетних металів, а незначну питому вагу можна порівняти з алюмінієм. Пластичність титану аналогічна міді, а низька повзучість нержавіючої сталі. Цей метал здатний зберігати свої властивості від -250°З температури червоного гартування сталі. Виняткова зносостійкість, жаростійкість, питома міцність вивели його на передові рубежі сучасної науки і техніки XXI століття.

Фізичні характеристики:
Температура при якій отримані дані характеристики, °С 20°С
Коефіцієнт лінійного температурного розширення x10 6 при 100 °C [1/ °С] 8,2
Щільність [г/см 3 ] 4,45
Модуль пружності 1 роду, Е [МПа] x10 -5 1,12
Питома теплоємність сплаву при 200 °C [Дж/(кг·град)] 0,586
Коефіцієнт теплопровідності), l [Вт/(м·град)] 8,37
Питомий електричний опір Омxмм 2 1,6

Виготовлення

Основним способом отримання є відновлення TiCl 4 за умов високих температур магнієм або натрієм. Гарячий титан легко поглинає атмосферні гази, у зв'язку з чим, головна мета виробничих технологій - це мінімізація контакту гарячого розплаву з N 2 , O 2 , H 2 . Основний недолік технології - енергоємність процесу та дорожнеча. Класифікуються сплави титану за конфігурацією кристалічних ґрат; а за способом обробки - діляться на деформовані та ливарні.

Зберігання

Вироби з титану зберігаються під навісом або на критих складах, де забезпечено надійний захист від різних механічних та інших ушкоджень.

Застосування

На основі титану виробляються сплави для авіабудування та ракетобудування. Теплостійкість, легкість дозволяють використовувати його у виробництві теплового обладнання. Оскільки він зберігає високу міцність, пластичність за дуже низьких температур, то є дуже затребуваним металом у кріогенній техніці. З титанових сплавів виготовляють найвідповідальніші деталі для кораблебудування — гребні гвинти та корпуси підводних суден. Біологічна інертність дозволяє створювати з нього конструкційні матеріали у відновній хірургії, застосовувати у фармацевтичній та харчовій галузі. Титан став незамінним матеріалом для хірургічних інструментів, міцних, легких протезів. Область його використання практично необмежена - від виготовлення бронежилетів до сучасного інтер'єрного дизайну. Незважаючи на дорожнечу цього матеріалу, його використання економічно виправдане довговічністю та міцністю виробів.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» спеціалізується на продажу жароміцних та нержавіючих сплавів. Великий асортимент титанового прокату на складі компанії задовольнить оптових та роздрібних покупців. Ознайомитись детальніше з продукцією, уточнити її основні властивості, оформити замовлення, ви можете зв'язавшись із найближчим офісом нашої компанії. Пропонуємо титанові сплави зі складів в Україні та Росії з доставкою по СНД та за кордон. Вся продукція сертифікована та є в наявності. Терміни виконання замовлень – мінімальні. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. За оптових замовлень компанія надає знижки.