• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Латунна труба дкрнм

Латунна труба дкрнм

Загальна характеристика

Труби, виготовлені з кольорових металів у порівнянні з їх чавунними аналогами більш стійкі до корозії, значно легше обробляються, проте мають набагато меншу міцність, а також досить велику вартість. А ось металопластикові труби мають високу стійкість до корозій.

Сортамент

За своїм призначенням труби, виготовлені з кольорових металів, поділяються на: труби загального призначення (т.зв. імпульсні трубки для підключення санітарних приладів, водонагрівачів, бензопроводів), а також спеціальні (для теплообмінних апаратів, а також манометричні трубки). Залежно від технології виробництва металевих труб розрізняють тягнуті, пресовані, а також холоднокатані. За своїм характером термічної обробки різних матеріалів, труби можуть бути м'якими, напівтвердими або ж твердими.

Виробництво

Всі латунні труби, які виготовлені з дотриманням норм ГОСТ 494 випускаються лише у двох варіантах, таких як труби загального та спеціального призначення.

Тягнені, а також холоднокатані труби для теплообмінних апаратів виготовляються з латуні таких марок як ЛО7О-1, ЛА77-2, а також ЛМ68-О.О6, зовнішній діаметр яких становить від 10 до 38 мм. Товщина стін таких труб 0.8 - 3 мм, а довжина досягає 12 метрів. Вимоги, які пред'являються до якості як зовнішньої, так і внутрішньої поверхні труб, точно такі ж, як і для будь-яких мідних труб. Латунні або мідні труби, діаметр яких становить приблизно 40 міліметрів, поставляються в спеціальних дерев'яних ящиках, а при їх транспортуванні, а також зберіганні забезпечують додатковий захист від різноманітних пошкоджень, попадання вологи, бруду, а також будь-яких хімічних засобів.

Труба ДКРНМ

Латунна труба ДКРНМ-28x3x3500 виготовляється з дуже точним дотриманням усіх стандартів, що регламентуються ГОСТ 494 , де ДКРНМ позначає, що це тягнута кругла м'яка труба нормальної точності, 28 — її зовнішній діаметр, вказаний у міліметрах3 — 0 мірна довжина. Така труба досить широко використовується для монтажу різних комунікацій. Вона стійка до утворення корозії, тому широко застосовується виготовлення водопроводів. Також вона є досить міцною, термін її служби може тривати до п'ятдесяти років.

Купити за вигідною ціною

Ознайомитись детальніше з продукцією, уточнити її основні якості, оформити замовлення, ви можете через сайт нашої компанії ТОВ «Авек Глобал», що спеціалізується на постачанні кольорових сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів України та Росії з доставкою до будь-якого району СНД. Уся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. З питань, що виникли, вас завжди готові проконсультувати досвідчені менеджери. На оптові замовлення передбачено пільгові знижки.