• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Лц40с - CuZn37AI1 -C85800 пруток, стрічка, дріт

Лц40с - CuZn37AI1 -C85800 пруток, стрічка, дріт

Загальна характеристика

Латунями називають подвійні та багатокомпонентні мідні сплави, в яких основним легуючим елементом є цинк. Прості подвійні латуні складаються з цинку та міді:

-напівтомпак - має вміст Zn більше 10%;

-томпак має вміст Zn до 10%;

-патронна латунь - має вміст Zn ≈30%.

Спеціальні багатокомпонентні латуні крім цинку, з метою поліпшення властивостей включають до 3% легуючих складових, таких як олово, алюміній, кремній, марганець, залізо, свинець, нікель і ряд інших. Відповідно їх прийнято називати латунню алюмінієвою, залізомарганцевистою, олов'яною і т.д.

Залежно від виробництва та використання всі латуні діляться на деформовані та ливарні. Перші легко піддаються механічній обробці: штампування, кування, рифлення та інших способів обробки за допомогою тиску. Латуні ливарні - зазвичай використовуються для виробництва виробів способом фасонного лиття.

Латунь ЛЦ40с

Основні компоненти Al% Fe% Ni% Sn% та Mn%
Су Zn
57-61% 35-42% до 0,5% до 0,8% до 1% по 0,5%

Переваги

Латуні марки ЛЦ40с і ЛЦ40сд відносяться до розряду металів, що мають яскраво виражені антифрикційні якості. Крім того, латунь марки ЛЦ40с мають відмінний рівень плинності у разі впливу на неї високих температур, що в свою чергу дає можливість отримати виливок найвищої якості. Зовсім мізерна схильність до процесу ліквації, якою володіє марка ЛЦ40сд, дозволяє використовувати її як сировину для створення складних металевих виробів.

Маркування

В даний час прийнято буквено-цифрове маркування для позначення латунів, в яких літери вказують на основні легуючі складові сплаву, а цифри - це позначення їх зразкового вмісту у відсотках.

Маркування латуні починається з літери "Л" - тобто позначає латунь. У латунях подвійних цифра після літери Л вказує на усереднений вміст міді. Латуні багатокомпонентні, крім цинку та міді, містять ще один або кілька легуючих елементів. Ці елементи мають такі позначення: Ж-залізо, О-олово, А-алюміній, Мц-марганець, К-кремній, С-свинець, Н-нікель, Мш-миш'як.

У ливарних та деформованих латунях порядок цифр і букв різний:

— При маркуванні деформованих латунів перше число після літер позначає середній вміст у них міді, а всі наступні числа, які відокремлені один від одного за допомогою тире, позначають середній вміст у них легуючих елементів (приклад: ЛС59-1; ЛАЖ6О-1-1 і т.д).

— При маркуванні ливарних латунів цинк позначається літерою «Ц». Варто зазначити, що середній вміст компонентів у сплаві ставиться відразу після літери, яка позначає його назву, а ось вміст міді в даному випадку не вказується (приклад: ЛЦ4ОС; ЛЦ25С2 тощо)

— Латунна чушка має лише літерні позначення (приклад: ЛЗ; ЛОС; ЛА тощо).

Купити за вигідною ціною

Ознайомитись детальніше з продукцією, уточнити її основні якості, оформити замовлення, ви можете через сайт нашої компанії ТОВ «Авек Глобал», що спеціалізується на постачанні кольорових сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів України та Росії з доставкою до будь-якого району СНД. Уся продукція сертифікована. Терміни виконання замовлень мінімальні. З питань, що вас виникли, вас завжди готові проконсультувати досвідчені менеджери. На оптові замовлення передбачено пільгові знижки.