• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Стрічка титанова

Стрічка титанова

Переваги

Титанова стрічка має високу міцність, стійкість до впливу агресивних середовищ, до корозії, вона легко штампується і кується, до того ж вона набагато легша за безліч конструкційних металів, здатна зберігати свої властивості в широкому інтервалі температур — починаючи від кріогенних -250°С і закінчуючи температур червоного жару сталі. Виняткова питома міцність, жаростійкість, зносостійкість, висока межа повзучості роблять її незамінною в сучасній індустрії. За сукупністю переваг вона далеко перевершує інші матеріали. Вона біологічно інертна, немагнітна, а зношування деталей при експлуатації незначне.

Недоліки

Чи не єдиним недоліком є висока собівартість. Через свої виняткові властивості титан вимагає великих зусиль у виробництві. Однак, незважаючи на його високу вартість, цей метал гостро затребуваний у сучасній промисловості.

Застосування

Виробництво хірургічних інструментів та протезів – завдяки біологічній інертності. Титанова стрічка сьогодні практично незамінна у виробництві суден, реактивної техніки, авіації, автомобілів. У XXI столітті без неї складно уявити радіоелектроніку, оборонну промисловість, хімічну та нафтогазову галузь, сучасний дизайн. Як правило, вона застосовується для обробки фасадів будівель та інтер'єру. Незважаючи на високу ціну, застосування такої стрічки економічно виправдане легкістю, довговічністю та міцністю виробів.

Виготовлення

Виготовляється з марок ВТ1-00, ОТ4-0 і ВТ1-0, завтовшки 0,1 - 1 мм і шириною 40-290 мм. Поверхня згідно з ГОСТ 90027 буває термічно обробленою та травленою. Хім. склад стандартизований ГОСТ 19807-91 . Маркування здійснюються згідно з ГОСТ 90027 .

Найменування Марка Стандарт Розкрий
Титанова стрічка ВТ1-0, ВТ1-00, ВТ4-0 ОСТ1.90027 0,1-0,45x20-220

Зберігання

Зберігається під навісом або на критих складах, де є належний захист від різних механічних та інших ушкоджень.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» спеціалізується з продажу металопрокату з будь-яких сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів у Росії та Україні з доставкою в будь-який регіон СНД та за кордон. Наші фахівці запакують, укомплектують та промаркують ваше придбання та простежать за доставкою за вказаною адресою. Вся продукція сертифікована та є в наявності. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов. Постачання здійснюються в найкоротші терміни. При оптових покупках надаються пільгові знижки.