• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Жароміцна нержавіюча сталь

Жароміцна нержавіюча сталь

Технічна характеристика

Жаростійка нержавіюча сталь - відмінний матеріал для виробництва виробів, до яких пред'являються підвищені вимоги міцності, термостійкості та ударної в'язкості. З такої сталі виготовляється дріт, поковки, дротики, смуги, а також листовий прокат.

Обробка

Обробка здійснюється за допомогою твердих різців. Вони виготовляються з металів, що містять кобальтові та вольфрамові присадки. Технологічний процес практично ідентичний обробці стандартних марок. Обробка проводиться на штатних гвинторізних токарних верстатах з використанням стандартних мастильних та охолоджуючих рідин. Т

Зварювання

Зварювання виконується дуговим чи аргонним способом. Попередньо обидві деталі повинні пройти нагрівання до 1000 °C і подальше швидке охолодження. Це дозволяє уникнути появи тріщин у процесі зварювання. Для дугового зварювання використовується універсальний електрод із низьким вмістом вуглецю. Тип покриття – рутиловий. Легко запалюється (у тому числі й повторно), дає хороше формування шва, при зварюванні шлак самовідділяється. Забезпечує стійкість проти міжкристалітної корозії та жаростійкість до 875 °C.

Придбати

Постачальник Авглоб пропонує жароміцну нержавіючу сталь за економічно вигідною ціною. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Постачання, ціна

Купити жароміцну нержавіючу сталь у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити жароміцний нержавіючий дріт, смугу, пруток, лист будь-якої маркиi в асортименті за оптимальною ціною оптом або в роздріб.