• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Сплави молібдену

Сплави молібдену

Постачальник Авглоб пропонує купити сплави молібдену за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Запрошуємо до партнерської співпраці. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Висока жаростійкість, міцність та корозійна стійкість до агресивних газових та рідких середовищ дозволяє широко застосовувати молібден та його сплави Молібден незамінний, як легуючий елемент, що має властивість підвищувати міцність, а також стійкість до корозії. Він досить ковкий та пластичний, що значно спрощує роботу з ним. Проте легування молібденом збільшує як міцність металу, а й крихкість.

Фізичні властивості

Показник Значення
Коефіцієнт лінійного температурного розширення α [1/°С] 4,9x10 -6
Температура плавлення t°С 2620°С
Щільність [г/см3] 10,2
Питома теплоємність (t° 20 °C) [кДж/(кг·град)] 0,256
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 142
Питомий електричний опір R Омxмм2/м 0,054

Молібден відрізняється високою пружністю, малим коефіцієнтом розширення, стійкістю до температурних перепадів (т.зв. теплових ударів) та невеликим перетином захоплення теплових нейтронів.

Застосування

Виробництво теплових екранів, елементів нагрівання високотемпературних вакуумних печей. Найтонший дріт, стрічку з даного сплаву використовують у конструкції електронно-променевих приладів, печей, що працюють при дуже високих температурах.

Постачання, ціна

Купити сплави молібдену у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити будь-який сплав молібдену за оптимальною ціною оптом чи в роздріб.