• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Мідні фітинги

Мідні фітинги

Актуальність

Мідні фітинги належать до сполучної арматури для трубопровідних систем. Забезпечують надійне з'єднання труб між собою чи іншими фрагментами систем. Існують такі різновиди мідних фітингів: муфти, відводи, сполучні переходи, трійники.

Виробництво

Мідні фітинги виготовляються зварюванням штрипсу, а також гарячою та холодною деформацією злитків. Використовуються такі марки: М1, М2, МОЗ, які мають хімічний склад згідно з ГОСТ 859-2001 . Виробництво нормоване такими російськими ГОСТ: 52922-2008 - для фітингів під капілярну пайку; 52948-2008 - для фітингів, що виконують з'єднання труб способом пресування. Торцева, внутрішня та зовнішня поверхні виробів повинні бути чисті, світлі, з металевим блиском, не містити задирок, раковин, гострих кромок, тріщин та розшарування.

Переходи це елементи, призначені для стикування труб різного діаметру. Концентричні переходи мають форму зрізаного конуса, а ексцентричні - мають переріз у вигляді прямокутної трапеції. Залежно від методу виробництва вони поділяються на штамповані та зварні.

Трійники під паяння. Їх форма: однорозрубна, трирозрубна, перехідна та рівнопрохідна. Матеріали: марка міді М1, від 6 до 108 мм.

Мідні відводи. Мають дворозрубну або однорозрубну форму. Кут вигину може становити: 180 °, 90 °, 45 °. Матеріали: марки М1, М2, МОЗ, від 6 до 108 мм.

Застосування

Мідні фітинги застосовуються в системах водопостачання - гарячого або холодного, газопостачання, парового опалення, водоочисних споруд, каналізації. Вони дуже потрібні у будівництві, машинобудуванні, а також комунальному господарстві. Трійники забезпечують будь-які розгалуження трубопроводу. Варто зазначити, що у перехідних трійників різні діаметри прохідних отворів корпусу і горловини, а у рівнопрохідних однакові. Високий рівень тиску та динамічних навантажень пред'являє підвищену вимогу до рівня надійності з'єднань, яку повністю забезпечує мідна арматура.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ «Авек Глобал» необмежений асортимент виробів із кольорових металів за оптимальними цінами. Запропонований вибір задовольнить будь-якого замовника. Придбати будь-які види мідних фітингів можна, використовуючи Інтернет-сайт компанії або звернувшись до нашого представництва. Якість продукції гарантується неухильним дотриманням технологічних норм виробництва. Терміни виконання замовлень мінімальні. Рівень цін залежить від обсягу замовлення та інших умов поставок. Для оптових замовлень передбачена гнучка система знижок.