• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

нп2 - нікель 200 нікелева труба

нп2 - нікель 200 нікелева труба

Історія

Якщо залізо і мідь служать людству багато століть, то нікель — трохи більше 250 років. До середини ХVIII століття рудокопи Саксонії, добуючи мідну руду, зустрічали таку породу, з якої не вдавалося нічого виплавити. Виділив метал лише 1751 р. шведський металург А. Кронстедт, який вважав його напівметалом. Напівметалами називали речовини, які подібні за своїми властивостями з металами та неметалами. Нікель мав спочатку попит лише у ювелірів, а в промисловості його застосовувати було неможливо через домішки сірки. З початком ХХ століття та появою нових технологій здійснилася давня мрія металургів про виготовлення найрізноманітніших марок нержавіючих сталей.

Властивості

За своїми властивостями Ni є дуже твердим, в'язким, ковким металом. Він легко полірується, а на повітрі при звичайній температурі покривається оксидною захисною плівкою, що оберігає від корозії. НП-2 труба здатна витримувати вплив газоподібних рідких агресивних середовищ, нагрівання до температури 850 °C. Різні види обробки (прокатка, точення, згинання) можливі завдяки високій пластичності. Єдиний недолік - це домішка сірки, яка здатна утворювати на поверхні нікелевих виробів сульфідну плівку, роблячи метал більш ламким, тендітним при високих температурах.

Виготовлення

Трубки і труби зі сплаву НП-2 виробляються різного діаметру. Вони можуть поставлятися згорнуті у бухту чи прямі. Переріз може бути у формі кола, прямокутника, овалу, рівностороннього трикутника, квадрата, а також опуклого правильного багатокутника з постійною товщиною стінки по всій довжині. Виріб такого типу може бути по всій довжині із закругленими кутами. Однак вони відносяться до труб, тому що зовнішній та внутрішній поперечний переріз має однакову орієнтацію та концентричну форму. Поверхня може бути полірованою або з додатковим покриттям. На прохання замовника труба може мати різьблення, згинання, просвердлюватися, розширюватися або звужуватися, мати фланці манжети або кільця на кінцях. Може зводитися на конус для більш герметичного та міцного з'єднання за допомогою шпильок або болтів.

Хімічний склад
Ni Si Fe C Mn Cu Mg Zn P S P Pb, Sn, Sb, Bi, As
основ. ≤0,15 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,05 0,1 0,1 ≤0,07 ≤0,0,02 ≤0,005 ≤0,02 по 0,02

Застосування

Виробництво конденсаторів. У хімічної галузі такі труби служать для транспортування агресивних речовин, наприклад, кислот та лугів, т.к. Ni в контакті з ними не окислюється. Нікелеву трубу НП-2 також використовують у виробництві водню. Оскільки Ni є стійким до дії пари, до кислотної корозії, він необхідний у виробництві апаратури для хімічної, харчової, папероробної промисловості, виробництві парових конденсаторів, ін'єкційних голок.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент нікелевого прокату сплаву НП-2 на складі ТОВ "Авек Глобал" здатне задовольнити будь-якого замовника. Якість продукції гарантується абсолютним дотриманням технологічних норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.