• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН60ВТ - ЕІ868 труба

ХН60ВТ - ЕІ868 труба

Загальна характеристика

Сплав має щільність 8,16 г/см³ і коефіцієнт лінійного розширення рівним 13,7 (1/град К). Механічні властивості труб змінюються залежно від температури. Наприклад, при температурі в діапазоні 20 - 1000 С опір на вигин становитиме 520 - 60 Н / кв. мм. Коефіцієнт теплопровідності – в інтервалі 15,9 – 23,4 Вт/(м•град К). Труба ХН60ВТ, завдяки збалансованому складу, має гарну зварюваність, яка полегшує монтаж складного обладнання та не вимагає заключної термообробки після закінчення зварювальних робіт.

Переваги

Труба ХН60ВТ із жаростійкої спеціальної сталі відноситься до категорії нержавіючих і призначається для виробництва обладнання, що працює за високої температури (не вище 850ºС) в агресивних хімічних середовищах. Високий вміст нікелю та хрому гарантує високу корозійну стійкість обладнання. Такі властивості сплаву як ковкість та пластичність дозволяють виробляти трубки мінімального діаметра. Завдяки своїй холодостійкості та здатності до зміцнення, труби ХН60ВТ використовуються у виготовленні систем газовідвідного типу та прокату великої товщини.

Недоліки

Однак, незважаючи на свою корозійну стійкість, дані труби захищені в атмосфері сірчистих з'єднань і сірки. Через вміст у складі дорогих хрому, нікелю та титану, дріт має високу ціну, але є більш надійною. висока вартість компенсується довговічністю та міцністю.

Хімічний склад
Ni Cr Fe W Ti Mn Si Al Ca З S P
до 63,2 до 26,5 до 4 13-16 0,3-0,7 до 0,5 до 0,8 до 0,5 до 0,05 до 0,1 0,013 0,013

Використання

Труби з цього сплаву завдяки міцності високої опірності корозії та довговічності широко застосовують у жорстких умовах сучасного промислового виробництва, наприклад, для транспортування хімічно активних речовин. Труба ХН60ВТ не є кінцевим продуктом. Її часто використовують як заготівлю для штампування, різання, пресування у виготовленні сепараторів, підшипників та інших деталей кочення. Труба марки ХН60ВТ часто застосовується у металургії та машинобудуванні, а також у виготовленні фрагментів установок у нафтогазовій галузі, які працюють за високих температур (вище 700°C). Процес виробництва цих труб вимагає жорсткого контролю за відповідністю міжнародним, вітчизняним вимогам до якості. Відповідність суворим санітарним нормам дозволяє використовувати таку трубу на харчових підприємствах, у медичній промисловості та фармацевтиці.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» реалізує труби із жароміцних хромонікелевих сплавів за доступною ціною. Вона формується з урахуванням технологічних особливостей виробництва, без включення додаткових витрат. У нас є різна продукція для масштабних виробництв. Ми пропонуємо хороші умови для оптових та роздрібних покупців. На нашому сайті Ви знайдете усю необхідну інформацію. Наші консультанти завжди готові відповісти на питання, що виникають. Реалізація замовлень — у найкоротші терміни. Оптовим покупцям надаються пільгові знижки.