• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Фехралева стрічка Х23Ю5Т - 1.4765 - kanthal A-1®

Фехралева стрічка Х23Ю5Т - 1.4765 - kanthal A-1®

Актуальність

Фехралева стрічка сьогодні широко застосовується сучасною індустрією: електротехнікою, залізничним транспортом, для побутових та промислових електронагрівачів. Вона незамінна при високих температурах, величезній силі струму. Марки Х23Ю5Т, Х15Ю5 відрізняються високим питомим електроопіром 1,2 - 1,3 Омxмм 2 /м, t ° плавлення до 1500 ° C. Ці сплави мають високу межу плинності, що дозволяє розкачувати їх до мінімального перерізу. Важлива перевага фехралі - висока корозійна стійкість на повітрі, в аргоні, вакуумі, сіро-, вуглецевмісних середовищах. Низька щільність (7,2 г/см³) на 17% менше, ніж у ніхрому, дозволяє суттєво знизити вагу стрічки. Цей сплав має майже всі переваги ніхрому, при цьому дешевше в 6 разів. Недолік фехралі — складність виробництва та технологічної обробки найтоншої стрічки через крихкість матеріалу. Стрічка із фехралі зазвичай виробляється електролізом або прокаткою з прямокутним перетином 0,1 мм.

Сфера застосування

Сьогодні стрічка з фехралі затребувана там, де необхідне поєднання високого питомого електроопору та жаростійкості. Вона незамінна у виробництві резисторів, зменшення сили струму, в системах гальмування електропоїздів. Жаростійкість і значний опір фехралі забезпечують високу надійність подібних вузлів.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ "Авек Глобал" реалізує фехраль за оптимальною ціною. Вона формується під впливом європейських цін на кольоровий прокат без додаткових витрат. Ви залишитеся задоволені рівнем сервісу та відмінною якістю продукції. На нашому сайті відображено найоперативнішу інформацію. Наші менеджери завжди раді допомогти з вирішенням питань. Реалізація замовлень — у найкоротші терміни. Для оптових покупців передбачено пільгові знижки. Постачання проводяться прямо зі складу. Це дає споживачам наочний вибір продукції, а також значну економію на складських запасах та приміщеннях.