• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

вк3 пластина, твердий сплав

вк3 пластина, твердий сплав

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника пластини, виготовлені з твердого сплаву марки ВК3. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем/

Технічна характеристика

Твердий сплав ВК3 є високоплавким з'єднанням твердого, керамічного карбіду вольфраму з в'язким кобальтом. Даний матеріал являють собою композит із металевої матриці, в якому частинки кобальту поміщені в матрицю вольфраму карбіду. Карбід вольфраму може мати формулу WC або WC 2 залежно від умов синтезу.

Характерна особливість даного сплаву - високі значення міцності, опору стиску та твердості, висока електрична та теплопровідність, при низькій пластичності, ударній в'язкості та опорі на зсув. Найближчий європейський аналог матеріалу – твердий сплав HG012.

Актуальність застосування

Твердий сплав марки ВК3 використовується при виготовленні особливо міцного інструментального оснащення методами пресування та спікання пластини. Для підвищення міцності та жорсткості використовуються поверхневі покриття. Сплав ВК3 чутливий до навантажень, що згинають, і тому використовується переважно в процесах механічної обробки осесиметричних заготовок.

Хімічний склад

Відповідно до технічних вимог ГОСТ 3882-74 пластини зі сплаву ВК3 має наступний склад:

Карбіду вольфраму - 97%;

Кобальту - 3%.

Фізико-механічні властивості

Температура плавлення - 2867 0 С;

Межа міцності, МПа - 1176;

Щільність, кг/м 3 - 15000 ... 15300;

Межа міцності на вигин, МПа - 1200;

Межа міцності на стиск, МПа - 5600;

Модуль пружності, ДПа - 680;

Твердість за Роквеллом (шкала А), не менше 89,5;

Ударна в'язкість, кДж/м 2 - 12,7.

Сортамент та властивості

Твердий сплав ВК3 виходить спіканням заготовки за розмірами вихідної прес-форми з урахуванням усадки. Доступні пластини, диски та циліндри різних розмірів. Можливе отримання пластифікованих пластин, попередньо спечених за високої температури. Для отримання кінцевої продукції необхідно використовувати технології електроіскрової, електродугової чи анодно-механічної обробки.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати за доступними цінами від виробників пластини, які виготовлені з твердого сплаву марки ВК3. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.