• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Дріт, коло, пруток монель 400® - 2.4360

Дріт, коло, пруток монель 400® - 2.4360

Монель є сплавом нікелю з міддю та присадками марганцю та заліза — був винайдений металургійною компанією в Канаді в 1905 році, отримавши своє ім'я на честь президента Монеля. Це тугоплавкий метал, температура його плавлення становить 1320-1350 ° С, а температура експлуатації до 500 ° C. НМЖМц 28-2,5-1,5 і Монель 400 є аналогами, оскільки їх хімічний склад, а також фізичні та механічні властивості, характерні особливості, а також область їх використання ідентичні. Дріт, пруток та коло з НМЖМц 28-2,5-1,5 стали виробляти ще за часів СРСР.

Відсотковий склад
Mn C Si S P Cr Cu Mo Ni Co Ti Cb+Ta Fe Al
2,0 0,3 0,5 0,024 28-34 не менше 63,0 до 2,5

Основні якості

Вироби з цього сплаву мають високу стійкість до корозії у різних середовищах на повітрі та у воді, а також у більшості кислот, міцних лугів. Їх виготовляють у вигляді кола, дроту, прутків, а також листа та стрічки. Пруток та дріт з монелю можуть бути як круглого, так і квадратного перерізу.

Застосування дроту, кола із сплаву монель

Ці види прокату використовуються у виробництві різних деталей апаратів, що застосовуються у медичній, хімічній, фармацевтичній, суднобудівній, нафтовій, текстильній та інших сферах промисловості. Даний прокат зберігає свої якості в насиченому їдкими і нейтральними лужними солями середовищі, морській воді, у зв'язку з чим з них виготовляють деталі для установок з виробництва солі. Вони не вступають також у реакцію з фтором, плавиковою кислотою та сполуками водню з фтором. Ці види прокату, виготовлені з мідно-нікелевого сплаву, широко використовуються в хімічній галузі завдяки своїй стійкості до мінеральних розведених кислот — сірчаної, соляної — у вакуумі. Труби з даного сплаву використовують у водовідведенні та на електростанціях, конструкціях парогенераторів, у переробці солі способом випарювання та підігріву, а також у різних агрегатах, які експлуатуються в середовищі, насиченому киснем при високих температурах під тиском.

Монель 400 має також назву Nicorros, котрий є конструкційним корозійностійким сплавом. У складі міститься не менше 63% нікелю, міді – 28 – 34%, заліза – 1 – 2,5% та марганцю до 2%. Крім корозійної стійкості у хімічних середовищах, сплав легко зварюється. Зварювання, як правило, здійснюється за допомогою вольфрамових електродів, що неплавляться, після чого виріб проходить обробку під тиском.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент сплавів на основі нікелю на складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.