• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Сталева труба

Сталева труба

Актуальність

Завдяки використанню вуглецевої сталі дуже високої якості для виготовлення сталевих опалювальних труб, вони відрізняються міцністю та пластичністю. Висока технологічність робить їх дуже практичними, функціональними. Вони доступні для зварювання, різання, легко згинаються.

Основні якості

- Низький коефіцієнт температурного розширення. Це дозволяє закладати розведення в бетон.
— Чудово проводить тепло. Однак, коли здійснюється подача холодної води, на металевій поверхні з'являється конденсат. Це провокує корозію, що може призвести до підвищення вологості сусідньої стіни.

Види труб
- Без шва.
— Зі швом (іншими словами, з'єднані зварюванням).

За щільністю матеріалу :
- Звичайні.
- М'які.
- Укріплені.

Для опалення зазвичай застосовують шовні чи безшовні труби стандартного чи м'якого типу, які мають діаметр 16, 21, 26 міліметрів.

Недоліки

Схильність до корозії, яка зазвичай проявляється через п'ять-вісім років. Це призводить до засмічення системи, що може створити збільшення тертя рідини під час циркуляції. Слабка пропускна здатність, якщо порівнювати з іншими видами труб, вона послаблюється з появою корозії. При сильному підвищенні тиску можлива ймовірність протікання на місці зварного шва. Висока вартість, досить висока трудомісткість під час встановлення чи відновлення системи.

Особливості

Потрібно також додати, що труби збільшення корозійного захисту практикують покриття шаром цинку. Це дозволяє помітно призупинити корозію. Щоб скріпити трубопровідну систему, потрібна арматура, оцинкована. Коли використовується зварне з'єднання, шар, що захищає, згоряє, це призводить до утворення корозії на зварному шві.

Купити за вигідною ціною

ТОВ "Авек Глобал" є великою металоторговельною компанією. Наші склади знаходяться в Україні та Росії. Створено представництва за кордоном СНД із телефонними номерами для більшої зручності наших партнерів. Асортименти включає кольорові метали, нержавіючу сталь, різні нікелеві сплави, рідкісні, тугоплавкі метали. Ми націлені на взаємовигідну співпрацю. Ціни вказуються найдоступніші. Уся продукція сертифікована. Терміни поставок – найкоротші. При оптових покупках надаються пільгові знижки.