• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Труба 79НМ - Магніфер 7904

Труба 79НМ - Магніфер 7904

Загальна характеристика

Пермаллої характеризуються як залізонікелеві сплави, які мають відносно високу проникність у слабких полях. За своїм складом діляться на низьконікелеві, що містять до 50% Ni і високонікелеві, що містять до 82% Ni. Прецизійна марка 79НМ відноситься до останніх, містить 78,5-80% Ni. Приналежність кожного металу до певної групи залежить від ступеня вираженості електромагнітних якостей. Марка 79НМ має нижчу електропровідність, зате більшу корозійну стійкість. Для посилення електромагнітних властивостей її легують такими елементами як хром, мідь, молібден. Плавлення проводиться у вакуумі чи нейтральному газі. Листи та стрічки штампують холоднокатаним способом з подальшим відпалом, для підвищення магнітних властивостей.

Застосування

Цей сплав завдяки незначній магнітострикції застосовується у високоточних приладах зі стабільною характеристикою змінного електромагнітного поля. Має невеликі зміни електричного опору (не більше 5%), які визначаються силою і напрямом полів. Марка сплаву 79НМ використовується для виготовлення трансформаторних пластинок, елементів записуючих магнітних головок, сердечників малих трансформаторів, безконтактних реле.

Купити за вигідною ціною

Вибір прецизійних сплавів — не таке просте завдання, оскільки тут треба враховувати низку факторів. Компанія «Авек Глобал» має широкий вибір прецизійного металопрокату на замовлення. У нас Ви можете придбати вироби зі сплаву 79НМ на найвигідніших умовах. Наші фахівці завжди готові допомогти при виборі необхідної продукції, від якої залежить працездатність та надійність майбутнього обладнання. Вони не лише допоможуть Вам визначити оптимальні параметри виробу, а й запропонують найкращу ціну. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції та своєчасну доставку.