• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Сплав Вд-75 - Cw25 лист, пруток

Сплав Вд-75 - Cw25 лист, пруток

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника лист та пруток, виготовлені з мідно-вольфрамового сплаву марки ВД-75 (CW25). Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем/

Технічна характеристика

Сплав ВД-75 (і його найближчий зарубіжний аналог CW25) є представником стійких температур мідно-вольфрамових сплавів. Сплав проводиться шляхом спікання та подальшого пресування вихідного металопорошку. Це надає кінцевому продукту необхідної точності при мінімальній пористості. Даний сплав добре підходить для виробництва металевих електродів для контактного або точкового зварювання, оскільки відрізняється високою електро- та теплопровідністю. Сплав не витримує значних механічних навантажень і недоцільний до використання у технологіях електровисадки високовуглецевих сталей. Може застосовуватись для захисних покриттів зварювальних електродів за невеликих перепадів температур.

Актуальність застосування

Сплав ВД-75 (CW25) застосовується для бандажування та виготовлення вставок для штампів торцевого зварювання, проекційних зварювальних електродів, вкладишів для зварювання швів (особливо при зварюванні маловуглецевих нержавіючих сталей), часто використовується для виготовлення електродів електроерозійного обладнання, при процесах з обробка пазів, отворів малого діаметра та вузьких щілин). Електроди, що виготовляються з даного сплаву, відрізняються зниженою пористістю, високою точністю та експлуатаційною довговічністю. Сплав використовується в технологіях обробки карбідних матриць, забезпечуючи більшу стійкість при різанні та інших операціях механічної обробки тугоплавких металів та сплавів.

Хімічний склад

До складу вольфрамово-мідного сплаву ВД-75 (CW25) входить 25% вольфраму та 75% міді. Допускаються сліди заліза та нікелю.

Фізико-механічні властивості

  • Щільність, кг/м 3 - 12400 ... 12800;
  • Твердість за Роквеллом (шкала В) - 74;
  • Коефіцієнт теплопровідності, Вт/мград - 52;
  • Межа плинності, МПа - 1800;
  • Межа тимчасового опору, МПа - 612.

Сортамент та особливості застосування

Лист і пруток з вольфрамово-мідного сплаву марки ВД-75 (CW25) виробляються методами порошкової металургії: пресуванням, спіканням і дифузією вольфраму з міддю або сріблом, в будь-якому асортименті товщини і діаметра поперечного перерізу. Застосування мастильних рідин не потрібно. Матеріал допускає поверхневе покриття сріблом або міддю, паяною в атмосфері водню. У процесах електроерозійної обробки метал витримує ерозійні ефекти коротких замикань набагато краще, ніж інші матеріали.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати за доступними цінами від виробників лист або пруток, виготовлений з вольфрамово-мідного сплаву ВД-25 (CW75), у широкому сортаменті перерізів та поперечних розмірів. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.