• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Плита, лист корозійно-стійкий

Плита, лист корозійно-стійкий

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує за доступними цінами від виробника лист та плиту, виготовлені з корозійно стійких сталей. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Технічна характеристика

Корозійно-стійка плита та лист виготовляються з нержавіючих сталей, які містять у своєму складі підвищений відсоток хрому та нікелю. При експлуатації в умовах підвищених температур до складу сталей додають титан, алюміній та молібден.

Сталі такого складу успішно протистоять екстремальним впливам навколишнього середовища на труби: наявність кислотних домішок у повітрі, а також води та інших факторів. Корозійно стійкі фольга та стрічка відрізняються структурною стабільністю та механічною міцністю, а також підвищеною ударною в'язкістю.

Актуальність застосування

Лист та плита з корозійностійких сталей використовуються для виготовлення корпусних металоконструкцій, які працюють у корозійно-активних середовищах. Вони знаходять застосування у нафтохімічній, газовій, хімічній промисловості, при виробництві харчових кислот, а також у фармацевтиці.

Лист та плита, виготовлені з корозійно стійких сталей, повинні протистояти наступним видам корозії: контактної, гальванічної, міжкристалітної, корозії розтріскування та точкової.

Хімічний склад

Відмінні риси сталей, з яких виробляються корозійно стійкі плита і лист:

Невеликий відсоток вуглецю (забезпечує хорошу зварюваність);

Не менше 8...10% хрому;

Не менше 1.5...2% нікелю;

Знижений вміст кремнію та марганцю (до 1…1,5%);

Мінімізація металургійних домішок - фосфору та сірки (до 0,040%).

Фізико-механічні властивості

Визначаються технологічним призначенням виробів. Характерні риси — досить висока міцність, підвищена в'язкість руйнування, середні значення твердості, висока щільність, мінімальна схильність до температурного розширення.

Технологічні особливості обробки та сортамент

Лист та плита з корозійностійких сталей випускаються в широкому асортименті товщини та ширини. Вони виготовляються технологіями холодної та гарячої прокатки.

Майже всі марки корозійно-стійких сталей мають обмеження по зварюваності, після зварювання готові вироби необхідно піддавати відпалу.

Постачальник — компанія АвекГлоб — пропонує придбати корозійно-стійкий лист або плиту будь-яких розмірів за цінами, що формуються на основі європейських та світових стандартів виробництва. Купити вказану продукцію можна оптом та в роздріб. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.