• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Трубопровідна арматура нержавіюча

Трубопровідна арматура нержавіюча

Актуальність

Трубопровідна арматура включає пристрої, деталі, кріпильні вузли, призначені для регулювання потоків робочих середовищ. Монтується на будь-яких ємностях, трубопроводах та агрегатах. Регулювання здійснюється вручну або із застосуванням додаткових пристроїв, наприклад електроприводу. Дозволяє здійснювати якісну експлуатацію трубопроводу за мінімальних витрат. Основні споживачі трубопровідної арматури - будівельно-монтажні організації, сфера комунальних послуг,

Типи трубопровідної арматури

На сьогоднішній день виділяють: запобіжну та змішувальну трубопровідну арматуру. Будь-який з цих типів є на складі ТОВ «Авек Глобал», має найширший асортимент параметрів та характеристик, але одне незмінно – це якість, прийнятна ціна та універсальність виробів.

Запірна арматура

Застосовується для перекриття потоку рідких або газоподібних речовин, що тече трубопроводом. Це найпоширеніший клас пристроїв, що герметизує трубопровідний потік. У системах каналізації, опалення, водопостачання застосовується водозапірна арматура. Це можуть бути крани, клапани, затвори різних типів.

Затвори

Здатні не лише регулювати, а й замикати. Оснащені диском на осі перпендикулярної осі трубопроводу. Встановлюють магістральних гідротехнічних спорудах великого діаметра. Затвор контролюється через редуктор вручну або із застосуванням електроприводу, оснащеного дистанційним керуванням. Електроприводом можна повністю перекрити потік у разі аварійної ситуації, коли потрібно відключення електродвигуна.

Засувка

Має замикаючий елемент, який рухається перпендикулярно до потоку робочого середовища. Сама засувка відрізняється гранично простою конструкцією та мінімальним гідравлічним опором. При цьому вона має великі габарити, що є відносним недоліком.

Фланець

Забезпечують надійне, герметичне з'єднання труб. За допомогою них засувка кріпиться до трубопроводу. Це плоске кільце з отворами для болтів або шпильок, що приварюється до трубопроводу. Розрізняють приварний плоский, комірний або приварний встик.

Кульовий кран

Належить до найпростішого класу запірних пристроїв, є альтернативою традиційним засувкам. Відкрити і закрити кран можна, повернувши навколо осі маленьку кульку з отвором, проте це не дозволяє керувати потужністю потоку.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» пропонує найвигідніші умови реалізації металопрокату. Пропонований асортимент трубопровідної арматури може задовольнити будь-якого замовника. Від обсягу купівлі та додаткових умов постачання залежить ціна. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією. Наші менеджери завжди готові надати консультативну допомогу. А великий асортимент не залишить без вибору. Терміни виконання замовлень – мінімальні. Уся продукція сертифікована. Якість гарантована неухильним дотриманням усіх технологічних норм виробництва.