• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Дріт ХН32Т - еп670

Дріт ХН32Т - еп670

Основні властивості

Щільність = 8,16 г/см3, коефіцієнт лінійного розширення 13,7 (1/град К). Механічні властивості дроту залежить від температури. Дріт має коефіцієнт теплопровідності в інтервалі 15,9 - 23,4 Вт/(м град К). Цей дріт, завдяки вдалому хімічному складу, має високу зварюваність, що дозволяє виробляти найскладніші конструкції без використання спеціального обладнання, а також без додаткової термічної обробки після закінчення зварювальних робіт.

Хімічний склад ХН32Т (у відсотках).
Cr Ni Fe Ti Si Mn P Al З S
19-22 30-34 41,4-50,75 0.25-0.6 не бол. 0,7 не бол. 0,7 не бол. 0,03 не бол. 0,5 0,005 не бол. 0.02;

Переваги

Дріт марки ХН32Т експлуатується за температури до 1100ºС в агресивних хімічних середовищах. Через високий вміст нікелю і хрому деталі, виготовлені з даного сплаву, мають високу корозійну стійкість. Поверхня дроту не піддається окисленню при тривалій експлуатації та високій температурі. Такий дріт пластичний, що робить його популярним у виробництві електропобутових та промислових приладів. Вона має стійкість в окислювальній атмосфері, у присутності аміаку та азоту.

Недоліки

Однак, незважаючи на свою корозійну стійкість, дріт ХН32Т захищений в атмосфері сірчистих сполук і сірки. Через вміст у складі дорогих хрому, нікелю та титану, дріт має високу ціну, але є більш надійною. висока вартість компенсується довговічністю та міцністю.

Використання

Дріт марки ХН32Т користується широким попитом у нагрівачах електричних печей майже для всіх сфер промисловості: у печах сушіння та випалу, електричних печах, в апаратах теплової дії, побутових приладах. Дріт марки ХН32Т використовується в реостатах та резисторних елементах, а також у виробництві елементів вакуумних приладів, паяльників, плиток підвищеної надійності. Її також можна застосовувати як ріжучий і нагрівальний елемент в пакувальних термічних ножах, у промислових та побутових повітронагрівальних та водонагрівальних системах. У виробництві спіралей довжина дроту визначається, з необхідної потужності. Завдяки жароміцності дроту ХН32Т, його широко застосовують в агресивних середовищах як хімічно стійкий сплав. Найбільш широке використання дріт ХН32Т знаходить у нафтохімічному машинобудуванні.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує вироби із жароміцних хромонікелевих сплавів за вигідною ціною. Вона формується під впливом світових цін на металопрокат без включення додаткових витрат. Дріт ХН32Т відноситься до популярної групи металопродукції, завдяки своїй реальній вартості та різноманітності. Обличчя нашої компанії визначає високий рівень сервісу та відмінну якість продукції. На сайті ТОВ «Авек Глобал» відображено найоперативнішу інформацію. Наші менеджери завжди раді допомогти з вирішенням питань. Реалізація замовлень займає мінімальний час. Для оптових покупців передбачено пільгові знижки. Постачання йдуть безпосередньо зі складу. Це дає споживачам наочний вибір продукції та значну економію на складських запасах та приміщеннях.