• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Евл-2 - Вл електрод вольфрамовий

Евл-2 - Вл електрод вольфрамовий

Постачальник Авглоб пропонує купити вольфрамовий електрод Евл-2, Вл за економічно вигідною ціною. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Гарантуємо своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Ціна найкраща у даному сегменті прокату. Запрошуємо до партнерської співпраці.

Технічна характеристика

При виробництві застосовується чистий вольфрам плюс спеціальні присадки для поліпшення якості шва. Такі вольфрамові електроди зварюють кольорові метали, сплави та елементи з легованої сталі. Зварювання всіх типів сталей та сплавів на змінному та постійному струмі AC/DC Спеціальні присадки гарантує:

  1. • менший знос робочої частини інструмента;
  2. • збереження відмінної заточеності тривалий час (саме за рахунок оксиду лантану);
  3. • легкий та плавний запуск самої дуги;
  4. • простоту повторної запалювання.

Застосування

Виконання дугового зварювання. З'єднання за допомогою такого зварювання має на увазі плавку металу за допомогою теплової енергії, що отримується в зоні вольтової дуги. При цьому дуга є потужним електричним зарядом в іонізованому середовищі парів або газів.

Постачання

Діаметри, що поставляються: 1.6 / 2.0 / 3.0 / 4.0 мм.
Довжина електрода 1000 мм.

Зберігання

На закритих складах або під навісом, де забезпечено належний захист від механічних та інших пошкоджень.

Постачальник, ціна

Купити вольфрамовий електрод Евл-2, Вл у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити вольфрамовий електрод Евл-2, Вл в асортименті за оптимальною ціною оптом або в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.