• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Кремністо алюмінієва бронза

Кремністо алюмінієва бронза

Технічна характеристика

Алюмінієві та крем'янисті бронзи мають механічні властивості, аналогічні олов'янистим бронзам, але більш дешеві та стійкі в агресивних середовищах. Вони добре деформуються, корозійностійкі, мають хороші антифрикційні властивості. У промисловості використовують тільки однофазні бронзи, що мають високі пластичні та ливарні властивості.

Застосування

Виготовлення арматури та насосів, що перекачують рудничну воду та розведені кислоти. Останнім часом є певна тенденція до заміни їх на кислотостійкі сплави на залізній основі.

Пайка

Виготовляється особливо ретельна підготовка поверхні. Окисли кремнію та алюмінію видаляються шляхом обробки фтористоводневою кислотою або сумішшю соляної та азотної кислот, після чого поверхня сплавів негайно захищається шаром досить активного флюсу.

Зберігання

На закритих складах або під навісом, де забезпечено належний захист від механічних та інших пошкоджень.

Придбати

Постачальник Авглоб пропонує кремністо-алюмінієву бронзу за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Постачання, ціна

Купити кремністо-алюмінієву бронзу за доступною ціною у постачальника Авглоб можна сьогодні. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити кремністо-алюмінієву бронзу за оптимальною ціною оптом чи в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.